Monster Abra A5 v17.2.3 "DRIVER_POWER_STATE_FAILURE" mavi ekran hatası nasıl çözülür?

İşletim sistemi
Windows 11

altex3

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti
İşlemci
i5 11-400 2.7
Merhaba,

Oyunlarda kbdclass.sys ve bilgisayarı kapatıp veya yeniden başlatırken mavi ekran hatası valıyorum. Nasıl çözebilirim? DRIVER_POWER_STATE_FAILURE hatası alıyorum ve bilgisayarı kapat veya yeniden başlat dediğimde uzun süre bekletip bu mavi ekranı verip yeniden başlatıyor. WinDbg Preview'den dosyayı debugging dediğimde açılmıyor dosyaları yükleyemiyorum Google Drive'a okunmuyor hatası veriyor. Oyunlarda ise kdbclass mavi ekran hatasını alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
dosyaları yüklerken veya açarken erişim izni istiyor yada dosya bozuk diyor. mediafire a yüklemeyi denedim erişim izni veya bozuk dedi

1694781395867.png

1630845958572.png

Şundan bahsediyorsan eğer

1694782411824.png

Minidump dosyasını dosya olarak yüklemeye çalıştığımda üstteki hatayı. Teker teker yüklemeye çalıştığımda ise bu aşağıdaki hatayı veriyor.
1694782473934.png

Eki Görüntüle 1944581
Minidump dosyasını dosya olarak yüklemeye çalıştığımda üstteki hatayı. Teker teker yüklemeye çalıştığımda ise bu aşağıdaki hatayı veriyor.
Eki Görüntüle 1944582

İzni aldıktan sonra tekrar dene

Düzeldi teşekkür ederim.
Link doğrudur umarım.

Link doğru.

DMP dosyan bizi Realtek internet sürücüsüne yönlendiriyor. Onu güncelle.

Ek olarak raspppoe.sys hatası var. Bu bir Windows sürücüsüdür ve başka bir şeyin onu hataya sürüklediği anlamına geliyordur muhtemelen. Miniport sürücüsü.

Son zamanlarda sisteme yeni bir aygıt eklediniz mi? Ya da Ethernet bağlantısı mı kullanıyorsunuz?

raspppoe.sys driver. This driver is related to Point-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE) connections, which are commonly used for broadband internet connections.

Bir de Monster ile iletişime geçip Abra A7 V13.2 için güncel BIOS sürümünü isteyin.

Yeni bir aygıt eklemedim sisteme, wifi kullanıyorum. Monster'a destek talebinde bulundum BIOS güncellemesi için. Windows 11 kullanıyorum attığınız linkten hangisini indirmem gerekiyor acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı