Monster Abra A5 v20.4.2 mı ya da Excalibur mu alınmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam sizde bakıyorum Excalibur kullanıyorsunuz? aramıza hoş geldiniz :)
Pekte hoş gelemedim ama olsun. 😂

Hocam sizde bakıyorum Excalibur kullanıyorsunuz? aramıza hoş geldiniz :)
Ben güzel bir soğutma hayali kurmuştum ama nerede ? Koskoca Victus 16 işlemciye limit koymuş Casper soğutmayı başaracak ? Hayal. Ama onu geçtim o kadar garip bir biosu var ki m.ö kalma gibi. Zaten driver ile hiç uğraşmadım freedos değildi. Fiyatı iyi olmasa Casper almazdım hayatta. Daha önce kullanmışlığım vardı 9 10 yaşlarındayken. Monitörü vardı 910W mı neydi adı makine ölümsüzdü. Bende laptoplarda param 3060'a yetiyordu tek 4060'lı laptop buydu o yüzden aldım ama 100W Gpu nasıl 87 dereceyi görür anlamadım. Laptop tozlandı sanırım, oyun testlerine bakıyorum 82 dereceyi geçmiyor. O yüzden pek gömemiyorum modeli ama Casper gibi yerel markalar bu linçleri hak ediyorlar bence. Çok acayip bir soğutması var, 2 bakır boru 1 tane bölgeyi soğutuyor. Gpu sıcaklığı Cpu sıcaklığını falan etkiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tabii hakkını yemeyeyim kasası fena değil.

Bu arada MUX kapalıysa Gpu 90W üstünü görmüyor. Isınmayan videolar varsa bundan da olabilir.

Son düzenleme:
Şaka gibi ya, sırf tecrübelerimi aktarıp önerebilirim dedim diye firmanın köpeği oldum, insanın değerini kullandığı mal ile ölçen zavallı insanlarsınız diğer arkadaşa ne derseniz deyin banane, o arkadaşa yaptığınız muameleyi bana gösteremezsiniz. Çocuk musunuz siz? Yok ya da ben mi derdimi anlatamadim anlamadim ki ne bu düşmanlık be :D?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı