Monster Abra A5 v20.4 alınır mı?

Bütçe
25-26.000
Forumda monster urunuyle ve servisiyle ve musteri departmaniyla sorun yasayan yuzlerce insan var.

Bunu soylemek istemezdim ama teknolojiye gelince bizim turk markalar yapamiyor bu isi kurnazlik dolandiricilik...

Sadece gpu ve cpuyu iyi yapip goz boyamaya calisiyorlar diger her seyi kotu yapip cok fiyatperformans mis gibi gosterip iyi bir firsat gibi gosteriyorlar.

Ferrari aliyorsun ama tek motoru Ferrari digerleri boyanmis tofas parcasi gibi bir durum.

Kanka gerekirse ASUS'un en düşük bilgisayarına para ver ama ASUS al Monster aldım pişman oğlu pişmanım fazla ısınıyor değişik bir sistem ulan 2 yıl önce Monster aldım başıma gelmeyen kalmadı kardeşimde GTX930 Ti'lı sistem var ASUS'un ulan PC hala bana mısın demeden çift ekran kullandırtıo ve sadece SSD taktırdım demem o ki bilindik marka al Monster dediğin marka senin sadece Türkiye'de duyduğun kaldırmayan oyun varsa para iadesi adı altında çıkartılmış bir marka Amerika'da tanınmıyor bile git bilindik marka al Monster'larda kronik sorun çok oluyor mühendis farkı var bir kere.

Nitro'da alma kanka Nitro'larda fazla ısınmakta Monster'ın alta kalan bir tarafı yok.

Forumda Monster urunuyle ve servisiyle ve musteri departmaniyla sorun yasayan yuzlerce insan var.

Bunu soylemek istemezdim ama teknolojiye gelince bizim Türk markalar yapamiyor bu isi kurnazlik dolandiricilik...

Sadece GPU ve CPU'yu iyi yapip goz boyamaya calisiyorlar diger her seyi kotu yapip cok fiyatperformans mis gibi gosterip iyi bir firsat gibi gosteriyorlar.

Ferrari aliyorsun ama tek motoru Ferrari digerleri boyanmis Tofaş parcasi gibi bir durum.

Ulan bugün attığım konuya baksanıza bir

Geri
Yukarı