Monster Aryond A27 nasıldır?

Berkcan_00

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaklaşık 2-3 haftadır monitör araştırmasındayım. Başlıkta belirttiğim Monster Aryond alınır mı? Kullanan var mı? Verdiği 240Hz akıcılığını tamamen verir mi? Fiyatına göre F/P ürünü doğrudur fakat aldıktan 1-2 ay sonra ghosting, ölü piksel, bulutlanma vs sorunu çıkabilir mi? Şu an derdim monitörü almış ve kullanmış birinden fikir almak. Ona göre ürünü alacağım. Olmadı 165Hz AOC C24GU/BK modelini düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 2-3 haftadır monitör araştırmasındayım. Başlıkta belirttiğim Monster Aryond alınır mı? Kullanan var mı? Verdiği 240Hz akıcılığını tamamen verir mi? Fiyatına göre F/P ürünü doğrudur fakat aldıktan 1-2 ay sonra ghosting, ölü piksel, bulutlanma vs sorunu çıkabilir mi? Şu an derdim monitörü almış ve kullanmış birinden fikir almak. Ona göre ürünü alacağım. Olmadı 165Hz AOC C24GU/BK modelini düşünüyorum.

Ben Monster'a para vermem açıkçası.
@SkyRose

Bütçem yetse direk AOC alırım 240Hz alabiliyorken almak istedim ama sorunlarla uğraşmak istemediğim için bu kadar detaya iniyorum yoksa direk alırdım ürünü 165Hz VA panel bir AOC monitörü alacağım önerileriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

Biraz daha paramı biraz mı 1000 TL 3/1 kadar para Monster bende aldım sonuna kadar da memnunun.

Kardeşim vallahi bende de var 240 Hz hakkını sonuna kadar veriyor zaten bir sürü ayarı da var monitörün oyun için FPS gösterme cross var vallahi benim işimi fazlasıyla görüyor oyuncu monitörü olarak daha iyi fiyata bulamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı