Monster Aryond A32 v1.2 165Hz 2K vs Monster Aryond A27 v1.2 240Hz FHD

klex9

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba,

Başlıkta da görüldüğü üzere arasında kaldığım modeller A27 ve A32 iki model arasında gidip gelme nedenimi öncelikle açıklayayım güçlü bir sisteme sahibim, RX 6950XT ve R9 5900X 32 GB RAM gibi. Kullanım olarak sadece oyun için alacağım Öncelik FPS tarzı Warface. CoD. Valorant gibi oyunlar ağırlıklı olarak oynuyorum sonrasında strateji oyunları AOE 4 gibi. Çok fazla konu dolaştım çok fazla fikir ve karışıklık var :) asıl soruma gelecek olursak 27"240Hz FHD mi? Yoksa 32" 2K 165Hz mi? Sisteme ve Kullanımıma daha mantıklı olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben 6900xt ile 4k 144hz kullanıyorum ve yetiyor yani bu yüzden size bunların arasında 2k 165hz olanı önereceğim. Ekran kartınızı fhd çözünürlükte harap etmeyin.

Hocam ben 6900xt ile 4k 144hz kullanıyorum ve yetiyor yani bu yüzden size bunların arasında 2k 165hz olanı önereceğim. Ekran kartınızı fhd çözünürlükte harap etmeyin
aslında benimde tereddütte kaldığım kısım buydu FHD darboğaz yaparmı diye

aslında benimde tereddütte kaldığım kısım buydu FHD darboğaz yaparmı diye
Hocam ben de valorantta denemiştim. 1080p'de her türlü darboğaz yiyorum. 2K'da ise ultrada darboğaz yemiyorum sadece yani 2k bile ayar kıstığın an darboğazı çakıyor fhd'ye yaklaşmayın sakın. Sizin ekran kartınız benimkinden güçlü bir de bunu da hesaba katın.

1080p çok büyük hakaret olur o karta. Aralarından 2k, ama benim öyle sistemim olsa 4k monitörle kullanırım.
Hz'de önem verdiğim ksıımlardan biri olduğu için 144hz'den geçiş yapacağım

Hocam ben de valorantta denemiştim. 1080p'de her türlü darboğaz yiyorum. 2K'da ise ultrada darboğaz yemiyorum sadece yani 2k bile ayar kıstığın an darboğazı çakıyor fhd'ye yaklaşmayın sakın. Sizin ekran kartınız benimkinden güçlü bir de bunu da hesaba katın.
anlaşılan en rahat ettirecek olan sisteme göre seçmek olacak a32 2k 165hz' yana olmak

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı