Monster bilgisayar Abra A5 17.2 Hoparlörden ses gelmiyor

AyhanEge16

Femtopat
Daha fazla  
Hoparlörümden ses gelmiyor. Her türlü yolu denedim ama hiçbir şekilde ses çıkmıyor. Hoparlörüm:
Realtek Audio.
Monster bilgisayar Abra A5 17.2

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-02 000552.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-02 000552.png
    14,7 KB · Görüntüleme: 23
Hoparlörümden ses gelmiyor. Her türlü yolu denedim ama hiçbir şekilde ses çıkmıyor. Hoparlörüm:
Realtek Audio.
Monster bilgisayar Abra A5 17.2

Ses driverini silip baştan kurmayı dener misin? Yanlış sürüm ya da hoparlör tıkanmış olabilir.

Ses sürücüsü nasıl siliniyor hocam Aygıt Yöneticisi mi?

Aygıt yöneticisine gel hoparlörü bul güncellemeleri kaldır de sonra yenisini yükle.

Bende oyun oynarken bir anda gitmişti ayarlardan bir yere basınca gelmişti galiba yanlışlıkla oynarken yaptım ama benim laptop Monster değil sende silmek gerekebilir.

Aygıt yöneticisine gel hoparlörü bul güncellemeleri kaldır de sonra yenisini yükle.

Yükledim hocam ama sürekli yeniden başlat diyor yüklüyor high Realtek diye bir şey geliyor yeniden başlattırıyor sonra eski sesi olmayan Realtek geri geliyor sonra tekrardan yeniden başlattırıyor döngü oldu yani.

Yükledim hocam ama sürekli yeniden başlat diyor yüklüyor high Realtek diye bir şey geliyor yeniden başlattırıyor sonra eski sesi olmayan Realtek geri geliyor sonra tekrardan yeniden başlattırıyor döngü oldu yani.

Hocam benim laptopada el koydular yaza kadar açabilsem sana o açıp kapadığım şeyi söylerdim.

Ayarlardan ses yerine gelip SS atabilir misin?

Geri
Yukarı