Monster Gamebook Aldım Linuxla Geldi Windows Kursam Garanti Dışı Kalır Mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

teknoAnıl

Hectopat
Daha fazla  
Monster dizüstü bilgisayar aldım. İçinde Linux ile geldi. Ben buna Windows kursam garanti dışı kalır mı cihaz? Ayrıca çok fazla oyun seçeneği var mı?

Hayır olmaz. Ayrıca Windows'ta istemediğin kadar oyun yelpazesi var. Bu arada Linux'daki oyunların sayısı da gün geçtikçe artıyor.

Hayır, garanti dışı olmaz. Zaten Windows varken Linux kullanmak saçmalık olur. Windows'da istediğin kadar oyun var.

Hayır, garanti dışı olmaz. Zaten windows varken linux kullanmak saçmalık olur. Windows'da istediğin kadar oyun var.
Saçmalık derken? Kullanım amaçları farklı. Linux kuran herkes oyun oynayacak diye bir şey yok.

Saçmalık diye bir şey olmaz ama benim kullanmadığım kurmadığım linux kalmadı redhat bile kurdum ama performans konusunda Windows kadar tatmin olamadım. İnsan kendinde pc'de bir eksiklik hissediyor örneğin; tarayıcı tabanlı oyunlar oynadığınızda kasmalar oluyor bende şunu anladım linux oyun için yaratılmamış (tarayıcı tabanlı flaş oyunlar).

Garanti dışı kalmaz sisteminiz. İstediğiniz şeyi yükleyebilirsiniz. Soru cevaplandığına göre konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı