Monster Gaming laptop alınır mı?

• Konuyu başlatan Owi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 329
Bütçe
20000-26000
Laptop ekte yok ama.

Öncelikle hepinizden özür dilerim. Ayrıca teşekkürler. Nedenini anlayamadım fakat link kaldırılmış. Abra A5 V21.2 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook

MSI da leş bu bütçede. Victus, Nitro gibi seriler Monster ile ayni fiyatta genelde. Monster leş bir firma cidden. Her urunu Çin'den getirip uzerine isim basiyorlar. 1 2 urunu disinda alinilabilir hicbirseyleri yok.

MSI'ın da "Thin 15 B12VE-1626xtr" isimli cihazını buldum. Aynı özelliklerde. Sizce bu fiyata bunu mu almalıyım, yoksa Acer'in serilerinden birini mi? Acer içime siniyordu fakat ısınma sorunu olduğunu söylediler. Eğer ısınma sorunu yoksa aklımda ilk Acer var.

Son düzenleme:
Öncelikle hepinizden özür dilerim. Ayrıca teşekkürler. Nedenini anlayamadım fakat link kaldırılmış. Abra A5 V21.2 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook

MSI'ın da "Thin 15 B12VE-1626xtr" isimli cihazını buldum. Aynı özelliklerde. Sizce bu fiyata bunu mu almalıyım, yoksa Acer'in serilerinden birini mi? Acer içime siniyordu fakat ısınma sorunu olduğunu söylediler. Eğer ısınma sorunu yoksa aklımda ilk Acer var.

Kim dedi Acer'in ısınma sorunu olduğunu? MSI Thin 45 W ekran kartlı alınmaz. Monster zaten belli. Bu bütçelerde tek seçenekler Nitro 5 ve Victus.

Eğer fazla zamlanmadıysa en fazla 1000 TL arttırarak Nitro 5 almanızı öneririm.

Şu an N11 de 2000TL indirimdeymiş. %90 bunu alacağım sorunsuz diyorsanız.
Acer Nitro v 15 ANV15-51-54uy nh. Qnbey. 001 i5-13420h 8 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" FreeDOS FHD dizüstü bilgisayar 27.498 TL yerine 26.499 TL.

Kim dedi Acer'in ısınma sorunu olduğunu? MSI Thin 45 W ekran kartlı alınmaz. Monster zaten belli. Bu bütçelerde tek seçenekler Nitro 5 ve Victus.

Bu konuları biraz öğrenmek amaçlı forumda okurken gördüm. Birkaç kişi fazla diyordu. 90 dereceye çıktığını söylüyorlardı.

V15 alma Nitro 5 al.

Şu an N11 de 2000TL indirimdeymiş. %90 bunu alacağım sorunsuz diyorsanız.
Acer Nitro v 15 ANV15-51-54uy nh. Qnbey. 001 i5-13420h 8 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" FreeDOS FHD dizüstü bilgisayar 27.498 TL yerine 26.499 TL.

Bu konuları biraz öğrenmek amaçlı forumda okurken gördüm. Birkaç kişi fazla diyordu. 90 dereceye çıktığını söylüyorlardı.

Windows 10 da bazı oyunlarda sabitlediği doğrudur. Ama Windows 11 de ben hiç yaşamadım kullanıcısı olarak söylüyorum.

Son düzenleme:
Monster garip bir marka, asla ortasını görmedim ya inanılmaz övüyorlar ya da inanılmaz gömüyorlar bayağı şans işi sanırım.

Monster garip bir marka, asla ortasını görmedim ya inanılmaz övüyorlar ya da inanılmaz gömüyorlar bayağı şans işi sanırım.

Haklısınız. Benim de öneri isteme sebebim bu. Biri iyi diyor, diğeri kötü. Emin olamamıştım. Şu an Nitro 5 düşünüyorum.

Hocam eğer Monster almak istiyorsan bütçeyi arttırıp Tulpar serisinden alabilirsin yoksa Nitro almanı öneririm.
Nitro daha mantıklı gibi. Ben çok bilmesem de herkes öyle diyor

Yeni konular

Geri
Yukarı