Monster laptop alınır mı?

Bende çok isteyerek almıyorum ama son bütçem bu bantlarda farklı PC önerin var mı?

Hocam sana şunu derim ben daha 1 ay önce bunu aldım.

Ve çok memnunum marka hem sana garanti veriyor hem de bakım hizmeti veriyor, şimdi inceledim senin fiyat bütçendeki en mantıklı bilgisayarlardan birisi bunlar bence iyi düşün ama çok aksatma çünkü yine zam gelecek gibi :D

Hocam bu PC kardeşimizin gönderdiklerinden daha kötü hem ekranı 15, 6inç hem de 512 GB bence saçma hem işlemci ve ekran kartı oyunlarda darboğaz yapabilecek tipten önermem yani :D

Bende çok isteyerek almıyorum. Ama son bütçem. Bu bantlarda farklı PC önerin var mı?

Laptop almak zorunda mısın?

Hocam sana şunu derim ben daha 1 ay önce bunu aldım.

Ve çok memnunum marka hem sana garanti veriyor hem de bakım hizmeti veriyor, şimdi inceledim senin fiyat bütçendeki en mantıklı bilgisayarlardan birisi bunlar bence iyi düşün ama çok aksatma çünkü yine zam gelecek gibi :D

Hocam bu PC kardeşimizin gönderdiklerinden daha kötü hem ekranı 15, 6inç hem de 512 GB bence saçma hem işlemci ve ekran kartı oyunlarda darboğaz yapabilecek tipten önermem yani :D

Laptop almak zorunda mısın?

Vallahi şöyle söyleyeyim bu model yok zaten bende ama ekran konusunda 15.6 gayet yeterli bence. SSD konusunda gayet haklısınız. Kendim 1 TB kullanıyorum. ASUS'tan şaşmadığım için atayım dedim. Ayrıyeten ben Dual 32 GB RAM kullanıyorum bir de RAM gerekiyor attığıma. Minimum bence 16 GB ama 32 GB olursa tadından yenmez.

Vallahi şöyle söyleyeyim bu model yok zaten bende ama ekran konusunda 15.6 gayet yeterli bence. SSD konusunda gayet haklısınız. Kendim 1 TB kullanıyorum. ASUS'tan şaşmadığım için atayım dedim. Ayrıyeten ben Dual 32 GB RAM kullanıyorum bir de RAM gerekiyor attığıma. Minimum bence 16 GB ama 32 GB olursa tadından yenmez.

Ben yıllarca 15.6 kullandım sonra 17.3 alınca sanki cennetteymişim gibi oldum o yüzden herkese öneririm aynı zamanda dediğin gibi artık çoğu oyuna 16 GB RAM yetmiyor 32 GB olsun 5 kuruş fazla olsun.

Monster almam aldırtmam aldırılmasına müsaade etmem.
neden hocam

Ben yıllarca 15.6 kullandım sonra 17.3 alınca sanki cennetteymişim gibi oldum o yüzden herkese öneririm aynı zamanda dediğin gibi artık çoğu oyuna 16 GB RAM yetmiyor 32 GB olsun 5 kuruş fazla olsun.

Neden hocam.

Isınma problemi yaşayanlar çok fazla, malzeme kalitesi kötü, mavi ekran hatalarıyla karşılaşmak olası, panel sıkıntısı yaşayanlar çok fazla. Özellikle Abra.

Neden hocam.

Monster'de işte sizin gibileri RAM ve SSD ile kandırıyor :d

Isınma problemi yaşayanlar çok fazla, malzeme kalitesi kötü, mavi ekran hatalarıyla karşılaşmak olası, panel sıkıntısı yaşayanlar çok fazla. Özellikle Abra.

Monster'de işte sizin gibileri RAM ve SSD ile kandırıyor :d

Öncelikle ısınma probleminin sebebi insanlar oyunları oyun maduna almadan oynaması ben Valorant'ı Full ayarlarda 450 sabit oynuyorum oyun modunda hem az ses çıkıyor hem de çok ısınmıyor malzemesi modelden modele değişir belli bir yargıyla yaklaşma mavi ekranla her türlü PC'de karşılaşırsın ben yeri geldi 100K'lık PC kullandım yeri geldi 5K'lık PC kullandım önemli olan senin o bilgisayarda ne yaptığın RAM ve SSD ile kandırmasının sebebi bir modeli istediğin gibi düzenleyebilmen istediğin gibi değiştirebilmen sonuçta diğer markaların çoğunda yok.

Hocam sakın Abra almayın, kasalar kötü ve sıcaklıklar çok yüksek, bana bir akrabam Abra A5 hediye etti, sıcaklık probleminden çok sıkıntı çekiyorum, sürekli 90-100 derecelerde ve bilgisayar uçak kaldırıyor resmen. Tulpar serisine belki bakılabilir ama bu bütçede zor.

Ayrıca bu fiyat bandında 4050'li bilgisayarlar var, 3050 almayın. Bunu önerebilirim:

Yeni konular

Geri
Yukarı