Monster laptop iade edilmeli mi?

3 yıl boyunca Monster kullanmış biri olarak söylüyorum. Beklemeniz hata o kadar kalitesiz ve kötü bir marka ki anlatamam. Acilen iade edilmeli. 3 yılda 2 kere fan değişildi bir kere içinde vida unutuldu. En son 97 dereceleri görüyordu işlemci sattım bende.

Tulpar modelleri yine kullanılabilir hocam. Ben Tulpar modellerinde sorun yaşayan pek görmedim ama Clevo kasaysa iade edilmeli.

Modeli nedir? Clevo kasa olmayan modelleri yine iyi olabiliyor. Bu arada memnunsanız bence birkaç ayda bakım yaptırarak kullanabilirsiniz.
abra a5 v16.7.4 memnunum netteki yorumlar kafamı karıştırdı

3 yıl boyunca Monster kullanmış biri olarak söylüyorum. Beklemeniz hata o kadar kalitesiz ve kötü bir marka ki anlatamam. Acilen iade edilmeli. 3 yılda 2 kere fan değişildi bir kere içinde vida unutuldu. En son 97 dereceleri görüyordu işlemci sattım bende.
Normalde bi sıkıntım yok ama netteki yorumlar kafamı karıştırdı. 3 ay geçti iade edilirmi bilmiyorum zaten iade alsalar bile 3 ay önceki parayla laptop alınmaz satıp asus tuf almayı düşünüyorum.

Abra A5 v16.7.4 memnunum netteki yorumlar kafamı karıştırdı

Normalde bir sıkıntım yok ama netteki yorumlar kafamı karıştırdı. 3 ay geçti iade edilir mi bilmiyorum zaten iade alsalar bile 3 ay önceki parayla laptop alınmaz satıp ASUS TUF almayı düşünüyorum.

Clevo kasa kötüdür hocam. Bence kurtulun.

abra a5 v16.7.4 memnunum netteki yorumlar kafamı karıştırdı

Normalde bi sıkıntım yok ama netteki yorumlar kafamı karıştırdı. 3 ay geçti iade edilirmi bilmiyorum zaten iade alsalar bile 3 ay önceki parayla laptop alınmaz satıp asus tuf almayı düşünüyorum.
Hiç sıcaklıkları kontrol ettiniz mi?

Kardeşim sizin kafanızmı güzel? :D 3.ay geçmiş ürün iade edemez, ayrıca şu an satıp aynı özelliklerde başka marka laptop almaya kalksa sıfır için konusuyorum üzerine güzel miktar para vermek zorunda kalır adamın bir sıkıntısı yok laptopta niye boşu boşuna cebinden ekstra para versin?

satıp ne almamı önerirsin aga

Geri
Yukarı