Monster Ölü Piksel Sorunu

sıfırı ile değişim isteyin burada monster çöp dilimizde tüy bitti gibi sonu gelmeyen boş insanları göz ardı edin ve dikkate bile almayın yorumlarını,aynı konuyu MSI olarak açsaydınız bu kişiler kör ve sağır taklidi yaparlardı hemen, sıfırı ile değiştiriceklersir şuanda gözlemlediğim kadarıyla en iyi satın alım sonrası garanti hizmetini monster veriyor bu sorunu msi ve başka bir markada yaşıyor olsaydınız daha uzun uzadıya uğraşırdınız

sıfırı ile değişim isteyin burada monster çöp dilimizde tüy bitti gibi sonu gelmeyen boş insanları göz ardı edin ve dikkate bile almayın yorumlarını,aynı konuyu MSI olarak açsaydınız bu kişiler kör ve sağır taklidi yaparlardı hemen, sıfırı ile değiştiriceklersir şuanda gözlemlediğim kadarıyla en iyi satın alım sonrası garanti hizmetini monster veriyor bu sorunu msi ve başka bir markada yaşıyor olsaydınız daha uzun uzadıya uğraşırdınız
Hocam sıfır ile değişim istememize rağmen değişim yapmadıklarını belirtiyorlar. Cihazım 1 günlükken aradım. Bana cihazın değişim olmayacağını tamir olacağını para iadesininde olmadığını belirttiler...

Maalesef. Tamir edip yolladılar. Başka bir sorun daha cıkınca tüketici haklarına basvurdum. para iadesi aldım.
kabul etmeme hakkınız saklı istanbulda değilsiniz sanırım ? bu yaptıklarını şikayetvar.comdan yazın ve tekrar göndericeğinizi ve ayıplı ürünü kabul etmiyeceğinizi belirtin bu sizin en doğal hakkınız. kusura bakmayın konunun tarihini fark etmemişim :) iyi yapmışsınız iade alarak

kabul etmeme hakkınız saklı istanbulda değilsiniz sanırım ? bu yaptıklarını şikayetvar.comdan yazın ve tekrar göndericeğinizi ve ayıplı ürünü kabul etmiyeceğinizi belirtin bu sizin en doğal hakkınız.
Şikayetvar.com sitesine yazdım hocam. Daha sonra değişim yapıcaz diyip tekrar tamir edip yollamıslar. Bende para iadesi istedim tüketici haklarına basvurup daha sonra iade oldu..
Teknoloji gerçekten şans işi. Ben böyle bir olay yaşadım , herkesin başına aynısı gelecek diye bir şey yok. Sadece yaşadıklarımı aktarmak istedim...

Yeni konular

Geri
Yukarı