Elektronik Monster Pusat K3 Pro + Nays ile 1000 TL

Alwaxyn

Hectopat
HB'de indirime girmiş 1200 lira bandında bir klavye. Nays ile 1000 liraya geliyor. Yorumları okudum araştırdım tek sorunu çınlamaymış. Ben stoklar bitmeden siparişimi oluşturdum. Göz atmanızı tavsiye ederim dolu dolu bir klavye.
link

Alınabilecek bir klavye ancak 1000₺ edeceğini düşünmüyorum.

700-800₺ bandında olsa çok daha iyi olurdu.

Outemu switchlere sahip hicbir klavye alinmaz. Belki birkac kisi sorun yasamamistir ama genel bakildiginda outemu switche sahip butun klavyelerde kronik cift tiklama sorunlari zaman gectikce yasaniyor.

Outemu Switch'lere sahip hiçbir klavye alinmaz. Belki birkac kisi sorun yasamamistir ama genel bakildiginda Outemu Switch'e sahip butun klavyelerde kronik cift tiklama sorunlari zaman gectikce yasaniyor.

Benim K552 klavyemde tutukluk var. Bende bir Switch alıp değiştireceğim.

Sorunlu bir klavye, zamanında satın almıştım 1 ayda wasd patlamıştı direkt. Serviste Switch'ler değişti geldi, yine yapmıştı. Delirip parçalayacaktım hatta.

HB'de indirime girmiş 1200 lira bandında bir klavye. Nays ile 1000 liraya geliyor. Yorumları okudum araştırdım tek sorunu çınlamaymış. Ben stoklar bitmeden siparişimi oluşturdum. Göz atmanızı tavsiye ederim dolu dolu bir klavye.
link

800 liraya alloy Core var Amazon'da.

Geri
Yukarı