MONSTER® TULPAR T7 V3.1 17.3 mi yoksa MONSTER® TULPAR T5 V4.1.1 15.6"

moosmoos

Hectopat
Daha fazla  
T7 daha iyi gibi işlemcisi daha iyi ve ekranı büyük. Ancak daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

T7 daha iyi gibi işlemcisi daha iyi ve ekranı büyük. Ancak daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.
dostum şimdi baktımda t5'inde rami daha iyi 16 gb 8 gb ve 16 gb arasında pek bir fark varmı çünkü ben total war rome 2 gibi oyunları en yüksek grafikte oynamak istiorum

Bunlar iş istasyonu leptoplar. Abra A serisine bakmanı öneririm.

Bunlar iş istasyonu leptoplar. Abra A serisine bakmanı öneririm.
yorumun için teşekkür ederim ama abra serisine baktım ve hepsi neredeyse 860m ekran kartlı yani işime yaramaz. Sen linkini attığım laptoplara bakıp hangisinin oyundan birazdaha iyi performans alıcağını söylersen sevinirim.

yorumun için teşekkür ederim ama abra serisine baktım ve hepsi neredeyse 860m ekran kartlı yani işime yaramaz. Sen linkini attığım laptoplara bakıp hangisinin oyundan birazdaha iyi performans alıcağını söylersen sevinirim.
Ekran harici aynılar, hangisinin tasarımını beğendiysen onu seç.

Ekran harici aynılar, hangisinin tasarımını beğendiysen onu seç.
Teşekkürler dostum farketmemişsin galiba ama t7'nin işlemci markası intel corre i7 4720HQ 8 GB ram t5'in ise i7 4710HQ 16GB ram hangi işlemci ve ram oyundan daha iyi performans ve hatta bilgisayara daha yararlı'dır.Bi tarafda işlemci markası daha iyi bi tarafta ram daha iyi merak ettiğim şey bu. Yani RAM'inmi daha yüksek olması iyidir yoksa İşlemcinin daha iyi olmasımı daha önemlidir. Yardımcı olursan çok teşekkür ederim

İşlemci zaten i7. Sorun çıkarmaz kesinlikle RAM daha önemlidir 16 GB modelini alın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı