Monster servisi cihazıma virüs bulaştırdı!

Cetrion

Centipat
Evet, yanlış duymadınız. Bir hafta önce cihazımı kendilerine gönderdim bakım için. Bugün elime ulaştığında cihazı açar açmaz Windows Defender ardı ardına uyarı vermeye başladı, halen de devam ediyor. Kontrol ettiğimde cihazıma virüs bulaştırdıklarını gördüm. Biraz araştırdığımda da aynı sorunu yaşayan başkaları da varmış, ŞikayetVar sitesinde bizzat okudum. Şimdi işin yoksa format at.

virüs.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir akıl yürütelim.
Format atıyorlar ve bunu flashla yapıyorlar. Oraya gelen birçok pcye baktıkları için içlerinden birinde virüs vardı ve flasha bulaştı. O format flashı ile de size format attılar ve virüs size de bulaştı.

Evet, yanlış duymadınız. Bir hafta önce cihazımı kendilerine gönderdim bakım için. Bugün elime ulaştığında cihazı açar açmaz Windows Defender ardı ardına uyarı vermeye başladı, halen de devam ediyor. Kontrol ettiğimde cihazıma virüs bulaştırdıklarını gördüm. Biraz araştırdığımda da aynı sorunu yaşayan başkaları da varmış, ŞikayetVar sitesinde bizzat okudum. Şimdi işin yoksa format at.

Eki Görüntüle 2128180
Acaba 2014'ten beri gezen 32'lik expironun 64'lüğü ne tip bilgi sızıntılarına yol açabilir ve Monster yetkili servisine nasıl bir yaklaşım sergileyebilir kullanıcılar...

Kişisel bilgilerin çalışmasına sebep oluyorsa, servisteki sistemlerde de varsa, bu çok tatlı bir senaryo.

Geri
Yukarı