Monster Tulpar T5 V19.1 60 Hz 144 Hz panel ile değiştirilir mi?

Naxhor

Centipat
Arkadaşlar bende başlıkta belirttiğim gibi 60Hz olan versiyonu var ama Monster bunu 144Hz olarak da satıyor. Benim paneli satın alıp kendim değiştırme şansım var mı, 144Hz destekler mi?

Aradım ve bana mümkün olmadığını söylediler ama teorik olarak ben yapabilceğime inanıyorum haksız mıyım ? Ve CRU kullansam zarar verir miyim ?

Aradım ve bana mümkün olmadığını söylediler ama teorik olarak ben yapabilceğime inanıyorum haksız mıyım ?
Hocam benim panelim de 60 Hz. Bende 144 olur mu diye sordum, desteklenmediğini söylediler. Müşteri hizmetleri bu konuda en iyi bilgi alabileceğimiz nokta. Onlar da desteklemiyor diyorsa yapacak bir şey yok bence.

Hocam benim panelim de 60 Hz. Bende 144 olur mu diye sordum, desteklenmediğini söylediler. Müşteri hizmetleri bu konuda en iyi bilgi alabileceğimiz nokta. Onlar da desteklemiyor diyorsa yapacak bir şey yok bence.
Peki ozaman ben vsync açıp oynadığımda 60fps e sabitleniyor oyun ve input lag yaşıyorum kapattığımda ise ekran da yırtıklar oluşuyor nasıl orta yolu bulucam.Yeni aldım bilgisayarı ve içime dert oldu bu kadar fazla fps beklemiyordum.

Nasıl desteklemiyor diyebilir ya dolandırıcı firma,uygun pin tipi ve ekran boyutu olduktan sonra olmaması imkansız.Monster notebook hem plastik yığını satıyor hem de yalan söyleyerek destek veriyor.

Nasıl desteklemiyor diyebilir ya dolandırıcı firma,uygun pin tipi ve ekran boyutu olduktan sonra olmaması imkansız.Monster notebook hem plastik yığını satıyor hem de yalan söyleyerek destek veriyor.
bende daha fazla satış yapılsın diye olduğunu düşünüyorum arkadaşımda 144hz olanı var ve altında model olarak 19.1 yazıyor halbu ki 19.1.2 yazması gerek 144hz ise ben hala kendim paneli satın alabilirsem değitirebilceğimi düşünüyorum.

bende daha fazla satış yapılsın diye olduğunu düşünüyorum arkadaşımda 144hz olanı var ve altında model olarak 19.1 yazıyor halbu ki 19.1.2 yazması gerek 144hz ise ben hala kendim paneli satın alabilirsem değitirebilceğimi düşünüyorum.
Hocam zaten monster bilgisayarları Çinli clevo üretiyor Aliexpressten uygun ekran bulabilirsin.Ama önce ekranla ilgili pin sayısı ve yandan mı alttan mı pin girişli olduğunu arastır.

Yeni konular

Geri
Yukarı