Monster Tulpar T7 v19.4 mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 11
Bu videoya bak hem artık kendin bulursun sorunları:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim bakacağım 👍

Arkadaşlar hala mavi ekran hatası alıyorum yardımcı olur musunuz ne yapacağımı şaşırdım bir ton rehber izledim yok düzelmiyor bir süre almıyorum sonra tekrar alıyorum.

Son düzenleme:

Ekran kartı sürücün 1 yıldan daha eski duruyor. Önce mevcut sürücünü kaldır ve bunu yükle

Start end module name
Fffff806'59910000 fffff806'5C23B000 nvlddmkm (deferred)
Image path: \SystemRoot\System32\DriverStore\FileRepository\nvtfi.inf_amd64_1b8edb88307bd9e7\nvlddmkm.sys
Image name: nvlddmkm.sys
Browse all global symbols functions data
Timestamp: Wed May 4 23:32:29 2022 (6272E2DD)
CheckSum: 0286116F
ImageSize: 0292B000
Translations: 0000.04b0 0000.04e4 0409.04b0 0409.04e4
Information from resource tables:

Sistemdeki Corsair yazılımını da kaldır.

Bunları yaptıktan sonra bilgisayarı test et tekrar mavi ekran veriyor mu diye. Eğer 1 2 gün kendine gelip sonra tekrar mavi ekran verirse FurMark testi yap ekran kartın için.

Test sırasında bilgisayarda donma, kararma hatta direkt olarak mavi ekrana atma olursa da tekrar konuya yaz.

Son düzenleme:

Ekran kartı sürücün 1 yıldan daha eski duruyor. Önce mevcut sürücünü kaldır ve bunu yükle

Start end module name
Fffff806'59910000 fffff806'5C23B000 nvlddmkm (deferred)
Image path: \SystemRoot\System32\DriverStore\FileRepository\nvtfi.inf_amd64_1b8edb88307bd9e7\nvlddmkm.sys
Image name: nvlddmkm.sys
Browse all global symbols functions data
Timestamp: Wed May 4 23:32:29 2022 (6272E2DD)
CheckSum: 0286116F
ImageSize: 0292B000
Translations: 0000.04b0 0000.04e4 0409.04b0 0409.04e4
Information from resource tables:

Sistemdeki Corsair yazılımını da kaldır.

Bunları yaptıktan sonra bilgisayarı test et tekrar mavi ekran veriyor mu diye. Eğer 1 2 gün kendine gelip sonra tekrar mavi ekran verirse FurMark testi yap ekran kartın için.

Test sırasında bilgisayarda donma, kararma hatta direkt olarak mavi ekrana atma olursa da tekrar konuya yaz.

Çok teşekkür ediyorum şimdi bakıyorum dediklerinizi uygulayacağım fakat bir şeyi merak ediyorum. Ekran kartı güncellemeleri için GeForce Experience i kullanıyordum. Yeterli değil mi acaba o program, periyodik aralıklarla güncelleme yapıyor diye biliyordum?

Son düzenleme:
Çok teşekkür ediyorum şimdi bakıyorum dediklerinizi uygulayacağım fakat bir şeyi merak ediyorum. Ekran kartı güncellemeleri için GeForce Experience'i kullanıyordum. Yeterli değil mi acaba o program, periyodik aralıklarla güncelleme yapıyor diye biliyordum?

Yeterli bir program normalde. Attığın DMP dosyasının güncel olup olmadığı önemli olan.

Yeterli bir program normalde. Attığın DMP dosyasının güncel olup olmadığı önemli olan.
Şöyle bir sorun var. Minidump dosyasını bulamıyorum rehberdeki ayarları yapmama rağmen görünmüyor. En son ekteki şeyi buldum.

Dosya Ekleri

• 20230918_202152.jpg
    20230918_202152.jpg
    172,6 KB · Görüntüleme: 23
Dediğim şeyleri boş verin bence. Attığınız dosya geçen seneden kalmaymış. 😵
Evet değiştirme tarihi 2022. Ama minidump dosyasına dair hiçbir şey yok. Bu durumda ne yapmalıyım analiz için o dosya gerekli sanırım. Başka bir yolu yok mudur ya da neden görünmüyor bu dosya bende?

Konu 'UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION mavi ekran hatası' UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION mavi ekran hatası

Hata kodları da bu şekilde

Evet değiştirme tarihi 2022. Ama minidump dosyasına dair hiçbir şey yok. Bu durumda ne yapmalıyım analiz için o dosya gerekli sanırım. Başka bir yolu yok mudur ya da neden görünmüyor bu dosya bende?

Konu 'UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION mavi ekran hatası' UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION mavi ekran hatası

Hata kodları da bu şekilde

Mavi ekran %100'e gelmeden kapanıyorsa ya da sen kapatıyorsan o dosya oluşmaz. Hata koduyla direkt bir şey söylemek zor maalesef...

Yeni konular

Geri
Yukarı