Monster Tulpar T7 v2.4.1 Performans

Hasan Şentürk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam. Geçen günlerde şu laptopu gidip yerinden almıştım ; MONSTER® TULPAR T7 V2.4.1 17.3" - MONSTER NOTEBOOK > TULPAR

Şu an için herhangi bir sıkıntı çıkarmadı bana. Tek sorunum bazı oyunlarda yaşadığım ufak aksilikler. Örneğin Pes 2013 oyununda saçma bir şekilde kasıyor oyun. Yada Crysis 2'yi yağ gibi oynatırken League of Legends'da ultra ayarlarda 70FPS'yi geçemiyorum. Daha düşük donanımlarda daha iyi FPS alan arkadaşlarım olmasına rağmen. Sizce bunun nedeni ne olabilir? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Dipnot : Oyunların hepsi "yüksek performanslı grafik işlemci" ayarı ile oynatılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese selam. Geçen günlerde şu laptopu gidip yerinden almıştım ; MONSTER® TULPAR T7 V2.4.1 17.3" - MONSTER NOTEBOOK > TULPAR

Şu an için herhangi bir sıkıntı çıkarmadı bana. Tek sorunum bazı oyunlarda yaşadığım ufak aksilikler. Örneğin Pes 2013 oyununda saçma bir şekilde kasıyor oyun. Yada Crysis 2'yi yağ gibi oynatırken League of Legends'da ultra ayarlarda 70FPS'yi geçemiyorum. Daha düşük donanımlarda daha iyi FPS alan arkadaşlarım olmasına rağmen. Sizce bunun nedeni ne olabilir? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Dipnot : Oyunların hepsi "yüksek performanslı grafik işlemci" ayarı ile oynatılıyor.
Merak etme, sadece oyunların AMD desteği yoktur. Ayrıca LoL'de 70fps, dostum daha ne kadar istiyorsun?

PES13 hariç oyunlar orjinal. 70 FPS benim için yeterli ama daha fazlasını almam gerekmez miydi? Bu yüzden diyorum. Driverlar güncel ama BIOS güncelleme işine bulaşmak istemiyorum. Hiç yapmadım hayatımda. Çok fazla farkeder mi ?

Bakayım şimdi. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için. İlginçtir şu an yüksek ayarlarda Metro Last Night'ı gayet akıcı bir şekilde oynuyorum. Yeni laptop u çözmem biraz zaman alacak gibi duruyor. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı