Monster Tulpar T7 v20.5.11 oyun bilgisayarı alınır mı?

İyi günler. Uzun vadede kullanabileceğim bir oyun bilgisayarı almak istiyorum bunun için Monster Tulpar T7 v20.5.11 Intel Core i7 12700H 32 GB RAM NVIDIA GeForce RTX 3060 bu bilgisayara baktım veya sizin önerebileceğiniz 30 bin ila 36 bin lira bandında uzun vadeli performanslı bir bilgisayar var mı? Yardimci olursanız sevinirim teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Sorunun içinde cevap gizli aslinda Monster demişsiniz Monster demek alinmaz demek zaten.

Abi cidden salın laptop isteyen adamlara masaüstü bilgisayar topla demeyi.

Reis eğer kodlama, tasarım ile falan uğraşmayacaksan sadece oyun için alıyorsan Masaüstü bilgisayardan mantıklısı yok yıllar geçtikçe ekran kartını işlemcinin falan güncelleyebiliyorsun ama laptopta öyle bir seçenek yok laptoplar sadece şehirden şehre gidenler içindir yani bence öyle, ben aldım hem oyun hem de kodlama için en mantıklısı o para tasarrufu.

Reis eğer kodlama, tasarım ile falan uğraşmayacaksan sadece oyun için alıyorsan Masaüstü bilgisayardan mantıklısı yok yıllar geçtikçe ekran kartını işlemcinin falan güncelleyebiliyorsun ama laptopta öyle bir seçenek yok laptoplar sadece şehirden şehre gidenler içindir yani bence öyle, ben aldım hem oyun hem de kodlama için en mantıklısı o para tasarrufu.
Köye giderken 27 inç monitör ile koca kasayı atarım sırta.

Yeni konular

Geri
Yukarı