Monster vs HP Omen Laptop

Fatihakkl

Centipat
Arkadaşlar merhaba,
Direkt konuya giriyorum.
Monster 9750H, 8 GB, 256 GB SSD, GTX1650, FreeDOS 6200TL mi?
HP Omen 9300H, 16 GB, 1TB HDD+128 GB SSD, GTX1650, Windows 10 Home 6400TL mi?
Hangisini alayım sizce hem oyun oynayacağım hem de programlama yapacağım.

Arkadaşlar merhaba,
Direkt konuya giriyorum.
Monster 9750H, 8 GB, 256 GB SSD, GTX1650, FreeDOS 6200TL mi?
HP Omen 9300H, 16 GB, 1TB HDD+128 GB SSD, GTX1650, Windows 10 Home 6400TL mi?
Hangisini alayım sizce hem oyun oynayacağım hem de programlama yapacağım.
HP bence. Isınma sorununu tam olarak bilmiyorum ama ozellikler olarak HP daha hoş.

HP OMEN 15 kullanan birisi olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. Cidde kaliteli ve ısınma sorunu benim kullandığım modelde yoktu.

Monster. İşlemcisinin daha iyi olması ve de üstüne fanlarının daha büyük olması sebebiyle Monster.

Dizüstü bilgisayarların %90'ı tam işlemci performansını sadece bir kaç dakika koruyabiliyor. Sonrasında yüksek ısınma riski oluştuğu için işlemci yavaşlıyor. Artık hemen hemen her çıkan oyunda işlemci de ekran kartı kadar (hatta yer yer daha fazla) önem arz ediyor. İşlemciler dizüstü bilgisayarlarda zaten daha zayıflar, en azından soğutma sistemleri iyi olmalı ki bir de üstüne yavaşlamasınlar.

Programlama yapacağım dedin can evimden vurdun beni 😄 i7 işlemci sana daha çok lazım olacak Monster olanı almalısın.

Öncelikle hangisi olursa olsun iyi günlerde kullanmanı dilerim.
Hem HP omen hem Monster kullandım,ikisinden de memnun kalmadım.
Ben Monster'ı tercih ederim çünkü daha az sorun yaşadım,bir klavye sorunu olmuştu monster varken çok hızlı şekilde çözdüler.
HP ise gerçekten ısınma konusunda can sıkıcıydı,i7 7700HQ için soğutmasını yetersiz buldum ve elimden zarar etmeden çıkardım. Yeni laptop'u da monster almak istedim ama 8 gb ram ekle 1 tb harddisk ekle falan derken üstüne üstlük kredi kartına da komisyon almasından dolayı mantıksız geldi o dönem.
Şuan Lenovo Legion Y720 kullanıyorum,çok memnunum.

Öncelikle hangisi olursa olsun iyi günlerde kullanmanı dilerim.
Hem HP omen hem Monster kullandım,ikisinden de memnun kalmadım.
Ben Monster'ı tercih ederim çünkü daha az sorun yaşadım,bir klavye sorunu olmuştu monster varken çok hızlı şekilde çözdüler.
HP ise gerçekten ısınma konusunda can sıkıcıydı,i7 7700HQ için soğutmasını yetersiz buldum ve elimden zarar etmeden çıkardım. Yeni laptop'u da monster almak istedim ama 8 gb ram ekle 1 tb harddisk ekle falan derken üstüne üstlük kredi kartına da komisyon almasından dolayı mantıksız geldi o dönem.
Şuan Lenovo Legion Y720 kullanıyorum,çok memnunum.
Hocam merhaba hortlatmak gibi olucak ama Lenova var benim 2 arkadaşımda da ikiside çok ısınıyor diyor. Hala memnun musun diye sormak istedim ben de yakın zamanda pc alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı