Monster'a karşı olan önyargının sebebi?

ytrewq

Hectopat
Daha fazla  
Cok fazla insan monster'ın notebooklari hakkinda olumsuz yorumda bulunuyor, alma pisman olursun vs. Bunun nedeni nedir?

Abra serisi haricinde bütün bilgisayarları MSI kasa kullanıyor diye biliyorum.

Monster'ı ön yargı ile yaklaşılacak bir firma olarak görmüyorum ben. Hatta ülkemizde servisleri en iyi olan firmalardan biri. Yakında telefon pazarına girerse adamlar şaşırmayın :)

1- Gönderimin gecikmesi
2- Malzeme Kalitesi
3-Servis Sorunu
4- Laptop Ömrü Kısa Olması
Monster a pek güvenmiyorum açıkçası. Geçmişte kullanmışlığım vardı. Sattım yerine MacBook aldım ve memnunum.

Abra serisi haricinde bütün bilgisayarları MSI kasa kullanıyor diye biliyorum.

Monster'ı ön yargı ile yaklaşılacak bir firma olarak görmüyorum ben. Hatta ülkemizde servisleri en iyi olan firmalardan biri. Yakında telefon pazarına girerse adamlar şaşırmayın :)

MSI kasa kullanıyorlar fakat içeriği boş. MSI klavyeyi steelseries den alıyor. Killer etherneti var. Trustudio PRO içeriyor. Daha kaliteli speakerları var. Yazılımları var vs vs... Kasayı MSI dan alıp içi doldurulmadığı sürece kalite kokamazlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı