Moondrop chu vs Tangzu WAN'er

qrozgur

Femtopat
Daha fazla  
Çok fazla bilgim yok. Sizlere danışmak istedim. Aklımda 2 model var, ilk defa kulak içi kulaklık deneyeceğim.

1. moondrop chu.

2. tangzu WAN er.

Deneyimleyen varsa değerli tecrübesini rica edeceğim hangisini tercih etmeliyim.

Genellikle oyun için ara sıra müzik dinlemek için alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Butceni arttirabiliyorsan Truthear Crinacle Zero / Zero Red olabilir alternatif. Bu ikisinden birini sececek olursan red daha mantikli.

İlla bu sordugun iki model arasindan sececeksen Tangzu Wan'er daha iyi gibi kablosu sebebiyle. Moondrop Chu ilk ciktiginda en iyi giris seviye iemlerden biriydi aslinda ama su cok fazla alternatif var. Chu'nun bence kotu yani kablosu, ama birlikte gelen spring tipler cok iyi.

Bunlarin disinda diger alternatifler olarak da Truthear Hola yada 7Hz Salnotes Zero olabilir.

Ustteki saydiklarimdan chu, truthear zero ve truthear hola kullandigim kulakliklar. Oyun iicn aralarindan Truthear Zero'yu kullaniyorum.

Hocam truthear hola ve 7Hz de çok duymaya başladım deneyimine göre nasıl hola merak ettim.
Çok marka bilmediğim için kendimi 2 model arasında sınırlandırdım.

Butceni arttirabiliyorsan truthear crinacle Zero / Zero red olabilir alternatif. Bu ikisinden birini sececek olursan red daha mantikli.

İlla bu sordugun iki model arasindan sececeksen tangzu WAN'er daha iyi gibi kablosu sebebiyle. Moondrop chu ilk ciktiginda en iyi giris seviye IEM'lerden biriydi aslinda ama su cok fazla alternatif var. Chu'nun bence kotu yani kablosu, ama birlikte gelen spring tipler cok iyi.

Bunlarin disinda diger alternatifler olarak da truthear hola ya da 7Hz salnotes Zero olabilir.

Ustteki saydiklarimdan chu, truthear Zero ve truthear hola kullandigim kulakliklar. Oyun iicn aralarindan truthear Zero'yu kullanıyorum.

Gunluk kullanim icin, ise gidip gelirken vs kullaniyorum hola ve truthear zeroyu donusumlu olarak. Fit ve rahatlik acisindan hola daha iyi diyebilirim ama ses olarak truthear zero daha iyi kesinlikle.

Butceni arttirabiliyorsan Truthear Crinacle Zero / Zero Red olabilir alternatif. Bu ikisinden birini sececek olursan red daha mantikli.

İlla bu sordugun iki model arasindan sececeksen Tangzu Wan'er daha iyi gibi kablosu sebebiyle. Moondrop Chu ilk ciktiginda en iyi giris seviye iemlerden biriydi aslinda ama su cok fazla alternatif var. Chu'nun bence kotu yani kablosu, ama birlikte gelen spring tipler cok iyi.

Bunlarin disinda diger alternatifler olarak da Truthear Hola yada 7Hz Salnotes Zero olabilir.

Ustteki saydiklarimdan chu, truthear zero ve truthear hola kullandigim kulakliklar. Oyun iicn aralarindan Truthear Zero'yu kullaniyorum.
Hocam ses performansı olarak Moondrop Chu mu yoksa Tangzu mu daha iyi?

Çok fazla bilgim yok. Sizlere danışmak istedim. Aklımda 2 model var, ilk defa kulak içi kulaklık deneyeceğim.

1. moondrop chu.

2. tangzu WAN er.

Deneyimleyen varsa değerli tecrübesini rica edeceğim hangisini tercih etmeliyim.

Genellikle oyun için ara sıra müzik dinlemek için alacağım.
Hocam bu arada hangi modeli aldınız?

Geri
Yukarı