Steam Mortal Kombat 1 alınır mı?

bursali

Hectopat
Yer
Bursa
Ayın 20'sinden önce almayı planlıyorum. Aslında beş kuruşum yok fakat yine de kredi kartımı kullanıp almak istiyorum çünkü bundan sonra bir daha alma şansımın olmayacağını biliyorum. Sizce 1200'e sadece oyun mu alınmalı yoksa 1700'e Omni man, Homelander gibi karakterlerin olduğu paket mi alınmalı?

Oyunu onceki hafta aldım güzel oyun fakat parasını dibine kadar hak ediyor diyemem paran varsa ve gercekten seviyorsan al ama paran yoksa bunlara harcama Mortal Kombat 11 bayağı indirime girmişti illa alacağım diyorsan oyunun grafikleri ve mekaniği gercekten cok guzel ama bazı karakterlerin modellemesi oyuncak gibi duruyor güncellemelerle çok daha iyi olacaktır 2. soruna gelecek olursak bence Full paket halini al ben öyle yaptım ve pişman değilim omni man geldi 4 gün önce ve çok güzel karakter her karakterin onlarca kombosu Fatality'si brutalitysi ve speacial movesları var.

Oyun çok güzel olmuş ancak.
60 FPS sınırı koymuşlar. Mortal Kombat 11 120 FPS de oynuyorduk. Umarım o düzelir.
Oynarken 2.oyuncı seçtiriyor onu kapatamadım.
Bir de premium almama rağmen bazı karakterler de kilit görünüyor çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun şuan iyi durumda. Kimi karakterlere nerf geldi kimi karakterlere buff yani dengelendiler. Gamepad'in var ise oynaman kolaylaşır.

İnvasion, story, season items, online vb. oynarsan oyun seni uzun süre götürür. Oyundaki karakter ve kameo rosteri de güzel her oyuncu farklı farklı karakter mainliyor.

Parasını %100 hakediyor diyemem ama ara sıra yada devamlı oynayacağım diyorsan kesinlikle alınır.
Eğer KP1 (Homelander vs. + 5 adet kameo karakter) paket içeriğindeki karakterleri sevdiysen Premium sürüm al. Seni her türlü memnun eder.

MK11 de 120FPS alamıyorsun hatta tüm bu tarz oyunlar 60FPS kilitli. MK1'de Fatal Blow veya Fatality atarken 30FPS ye düşüyor onu çözmeleri gerek.

Offline yani tek oyunculu oynamak istiyorsan kendi karskterini seç sonra sağ üstte tuş var (klavyede J, Xbox'ta X, PS'de kare tuşu sanırım) ona basınca cpu yani rakip bot oluyor.

Oyundaki DLC karakterler hemen gelmeyecek. Omni man geçen hafta geldi. Tremor kameo 20 Kasım'da gelecek. Quan Chi 18 Aralık, Khamelon aralık, Peacemaker 2 Şubat gibi. Homelander 2024 Mayıs ve Takeda 2024 Temmuz'da gelecek onlar çok geç geliyor bir tek.

Aklınızda başka soru varsa sorabilirsiniz :)

Oyun şuan iyi durumda. Kimi karakterlere nerf geldi kimi karakterlere buff yani dengelendiler. Gamepad'in var ise oynaman kolaylaşır.

İnvasion, story, season items, online vb. oynarsan oyun seni uzun süre götürür. Oyundaki karakter ve kameo rosteri de güzel her oyuncu farklı farklı karakter mainliyor.

Parasını %100 hakediyor diyemem ama ara sıra yada devamlı oynayacağım diyorsan kesinlikle alınır.
Eğer KP1 (Homelander vs. + 5 adet kameo karakter) paket içeriğindeki karakterleri sevdiysen Premium sürüm al. Seni her türlü memnun eder.

MK11 de 120FPS alamıyorsun hatta tüm bu tarz oyunlar 60FPS kilitli. MK1'de Fatal Blow veya Fatality atarken 30FPS ye düşüyor onu çözmeleri gerek.

Offline yani tek oyunculu oynamak istiyorsan kendi karskterini seç sonra sağ üstte tuş var (klavyede J, Xbox'ta X, PS'de kare tuşu sanırım) ona basınca cpu yani rakip bot oluyor.

Oyundaki DLC karakterler hemen gelmeyecek. Omni man geçen hafta geldi. Tremor kameo 20 Kasım'da gelecek. Quan Chi 18 Aralık, Khamelon aralık, Peacemaker 2 Şubat gibi. Homelander 2024 Mayıs ve Takeda 2024 Temmuz'da gelecek onlar çok geç geliyor bir tek.

Tek oyuncudan ziyade 2 kişi de oynarken karakter seçtirdikten sonra bi karakter daha seçtiriyor dönüşürken yardımcı olarak arkadan geliyor onu kapatamadım

Galiba Doom Slayer, Deathstroke ve Noob Saibot'da gelecekmiş. Doğru mu bu?

Galiba Doom Slayer, Deathstroke ve Noob Saibot'da gelecekmiş. Doğru mu bu?
Noob Saibot
Jade
Cyrax
Ghostface
Terminator T1000
Conan the Barbarian
Sektor
Kung Jin
Cassie Cage gelecek ileriki zamanlarda (Kombat Pack 2 ve Story DLC karakterleri saydıklarım) Doomslayer veya Deathstroke hakkında net bilgi yok gelmeyebilirler.
MK 11 de yoktu ondan
MKX ve MK11'de varyasyon sistemi vardı. Bu oyunda varyasyonlar kameo oldu diyebiliriz. güzel olan şey şu hep aynı kombo yapmaktan kurtuluyorsun.

Son düzenleme:
Noob Saibot
Jade
Cyrax
Ghostface
Terminator T1000
Conan the Barbarian
Sektor
Kung Jin
Cassie Cage gelecek ileriki zamanlarda (Kombat Pack 2 ve Story DLC karakterleri saydıklarım) Doomslayer veya Deathstroke hakkında net bilgi yok gelmeyebilirler.

MKX ve MK11'de varyasyon sistemi vardı. Bu oyunda varyasyonlar kameo oldu diyebiliriz. güzel olan şey şu hep aynı kombo yapmaktan kurtuluyorsun.
Bu yeni geleceklerin veya gelme olasılıkları olan karakterlerin hepsi dlc'ye mi gelecek yoska sadece oyuna sahip olanlar da oynayabilecek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı