Mortal Kombat 1 ilk ayında 3 milyon satış yaptı

Daha fazla  
Oyun çıkalı 3 hafta oldu ve ön sipariş satışı dahil 3 milyon satış yapmayı başardı. Bu sayede ilk ayında serinin en çok satış yapan oyunu oldu. Mortal Kombat 11 ilk ayında 1 milyon satış yapmıştı.

Bugün Omni Man + 2. Sezon (KL, İnvasion (yeni map + skinler), shrine ödülleri ve shop itemler gelecek. İyi satış yapmalarının etkisinden birisi de bu sanırım.

Oyundaki kostümler berbat, invasion ödülleri çok kötü diye bıraktım oynamayı. Shrine saçma sapan resim ve müzik veriyor. Online spam yapıyorlar nefes aldırmadan tuş kırıyor adam. Hikayede çok kötüydü. Bunca şeye rağmen iyi satmış, ucuza aldım diye iade etmedim ama mk serisi bitti benim için daha da almam.

Oyundaki kostümler berbat, invasion ödülleri çok kötü diye bıraktım oynamayı. Shrine saçma sapan resim ve müzik veriyor. Online spam yapıyorlar nefes aldırmadan tuş kırıyor adam. Hikayede çok kötüydü. Bunca şeye rağmen iyi satmış, ucuza aldım diye iade etmedim ama mk serisi bitti benim için daha da almam.
Gerçekten ilk sezon kostümleri (bazı kostümler hariç) çok kötüydü. Ekstra olarak ilk sezon bayağı uzamıştı invasionu 2-3 günde bitirmiştim.

Bu arada Shrine'nin amacının o olduğunu düşünüyorum ben oyunda koins biriktirmek çok kolay (hatta şuan 100K-300k koins biriktirmiş kişiler var bugün tekte bitirirler shrineyi). Hikaye güzeldi bence ama işleyişi iyi olmadı çok kısa geçtiler konuları.

Oyun gerçekten çok zevkli parasına değer fakat online kısmında adamlar makina gibi 🤣
Haklısınız onlinede rakipler çok acımasız ben dahil 😂 spam veya throw atıp duranlara karşı sakin oynamak gerekiyor birde.
Normalde maçlar FT3 iken (3 olan kazanır) bugün FT2 olacak bu iyi bir artı oldu.

Gerçekten ilk sezon kostümleri (bazı kostümler hariç) çok kötüydü. Ekstra olarak ilk sezon bayağı uzamıştı invasionu 2-3 günde bitirmiştim.

Bu arada Shrine'nin amacının o olduğunu düşünüyorum ben oyunda koins biriktirmek çok kolay (hatta şu an 100K-300k koins biriktirmiş kişiler var bugün tekte bitirirler shrineyi). Hikaye güzeldi bence ama işleyişi iyi olmadı çok kısa geçtiler konuları.

Haklısınız Online'de rakipler çok acımasız ben dahil 😂 spam veya throw atıp duranlara karşı sakin oynamak gerekiyor bir de.
Normalde maçlar FT3 iken (3 olan kazanır) bugün FT2 olacak bu iyi bir artı oldu.

Hocam kendimi geliştirmem için ne yapabilirim kombolarda vs öneriniz var mı?

Hocam kendimi geliştirmem için ne yapabilirim kombolarda vs öneriniz var mı?
Kendine sevdiğin bir veya birden fazla karakter seç ve onların normal vuruş ve special vuruşlarını öğren.

Punish, Amplify, Breaker, Up Block vs. bunları bilmen ve kullanman sana büyük fayda sağlar.

Kameo seçimi ise kullandığın karaktere göre değişir. Mesela Raiden'e Sareena iyi giderken Liu Kang'a Kung Lao iyi gidiyor. Ekstra olarak Youtube'de kombo tutorialları var onları izleyerek kombo ezberleyebilirsin.

Bir karakterde ustalaştığını hissettiğinde online akabilirsin yoksa onlinede affetmiyorlar adamı.

Lui Kang ve yapımcılar MK evreninin bildiğin içinden geçmiş. :D Hanzo Hasashinin hanımını kuai liangin eşi yapıp üstüne birde hanzoyu bu ikisinin çocuğu yapmaları aşırı saçma olmuş.
Liu Kang yeni evren oluştururken herkesten intikam almış bildiğin. Shao dayak yiyen komutan, Shang tüccar, Raiden ve Kung Lao çiftçi, Geras kendi adamı gibi gibi. Hanzo da bu evrende çocuk ama Kuainin çocuğu değil. Smoke buluyor Hanzoyu ve eğitiyorlar.

MK11'deki Hanzo'ya ne olduğunu merak ediyorsan ayrı konu açıp seni etiketleyebilirim.

Geri
Yukarı