Oyun Mortal Kombat 11 133.80 TL

Lightbringerr

Centipat
Steam'de oyun 1000 lira oldu. DLC'ler ile 5000. Humble Bundle da 16 lira.

Alacak arkadaşlar acele etsin. Son sansiniz olabilir. Steam key olarak veriyor site. Guvenilirdir ben cok oyun aldim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Injustice 2 bana çok basit gibi geliyor 2-3 tuşa basınca karşındakini yeniyorsun gibi MK11 de böylemi
Yok hocam öyle değil. Yalnız oyunun savunma mekaniklerini iyi öğrenmezsen 2-3 tane kombo ile yenilebilirsin. Tabii o 2-3 komboyu yapmak için 2-3 tuşa basmak yeterli olmuyor. Scorpion hariç. O hep kolay bir karakter oldu.

Yok hocam öyle değil. Yalnız oyunun savunma mekaniklerini iyi öğrenmezsen 2-3 tane kombo ile yenilebilirsin. Tabii o 2-3 komboyu yapmak için 2-3 tuşa basmak yeterli olmuyor. Scorpion hariç. O hep kolay bir karakter oldu.
Hocam birde Xbox gamepassda iken tüm karakterler acıktı ama pc gamepassda karakterinin yarısı acıktı bir karakterde 20-30 arası diğerlerinin ücretli açma yolu varmıdır yoksa MK11 e geçicem

Hocam birde Xbox gamepassda iken tüm karakterler acıktı ama pc gamepassda karakterinin yarısı acıktı bir karakterde 20-30 arası diğerlerinin ücretli açma yolu varmıdır yoksa MK11 e geçicem
Hocam Türkçe meali çıktığı zaman yanıt verebilirim.

Geri
Yukarı