Most Wanted korsan indirdikten sonra sisteme virüs mü bulaştı?

dante sparda

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, geçenlerde laptopa Most Wanted Torrent indirmiştim ama setupunu açmama rağmen kurmadan iptal edip sildim. Ama bugün ve iki gündür Discord'da iken Discord tamamen gri ekran oluyor ve YT siyah ekran olup normale dönüyor (YT Torrent'i indirmeden önce de aynı şekilde sorunluydu). Arada sırada da programlar yanıt vermiyor, biraz bekleyince düzeliyor. İndirdiğim Torrent'i rutordan almıştım, qBittorrent ile indirmiştim ama sildim setupu kurmadan. Şu an Microsoft Defender ile tam tarama yapıyorum. Sizce virüs bulaşmış olabilir mi, neler yapmalıyım?
Not: Biliyorum korsan emek hırsızlığı ve virüs tehlikesi var ama maalesef ekonomik durumum yok şu an mecbur kalmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, virüs dışında önceden de YT ile ilgili sorunlarım var demiştin. Temiz bir format atmak iyi gelecektir. Ek olarak oyun Steam'de satılıyor, discord/steam: edloposc eklersen Steam üzerinden hediye etmek isterim oyunu.

Hocam maddi açıdan sıkıntı ve sizin için sorun olmayacaksa Steam'den Most Wanted oyununu hediye etme gibi bir şansınız var mıdır tekrar düşününce korsandan çok daha iyi geliyor ama etmezsenizde anlarım.

Kaspersky bu sene berbat, lütfen arama motoruna BitDefender Free yazın ve kendi resmi sitesine girip indirin ve kurun. Ardından eğer İngilizce bilmiyorsanız Google Lens veya translate yardımıyla tam tarama başlatın. Sonuca göre bir çözüm düşünürüz. Hemen format atmayın ya da umutsuzluğa düşmeyin.

İngilizce katmamin sebebi sanırım Türkçe dil desteği yok. Ancak kullanımı kolay koruması kuvvetlidir.

Kaspersky bu sene berbat, lütfen arama motoruna BitDefender Free yazın ve kendi resmi sitesine girip indirin ve kurun. Ardından eğer İngilizce bilmiyorsanız Google Lens veya translate yardımıyla tam tarama başlatın. Sonuca göre bir çözüm düşünürüz. Hemen format atmayın ya da umutsuzluğa düşmeyin.

İngilizce katmamin sebebi sanırım Türkçe dil desteği yok. Ancak kullanımı kolay koruması kuvvetlidir.

ESET premium Smart Security kurdum şu an onu kullanıyorum 30 günlük ücretsiz versiyonunu.
Yaptığım etik bir şey mi bilmiyorum ama 30 günlük kullanımı uzatmak için temp mailden aldığım mailleri kullanıyorum.

Geri
Yukarı