Motosiklet mont, pantolon önerisi

Bende yaz için bundan almayı düşünüyorum arkadaşım kullanıcısı çıkartması imkansız çok yapışıyor vs diyor doğru mu?

Evet ter oluyor elbette yazın sonuçta ama imkânsızlık durum yok. Fileli olduğu için fileye dikkat etmek lazım. Atlet giyip giyerse güzel olur. Ben direk çıplak bunu gidiyordum sorun olmuyordu sadece teri emme gibi durumu yok bunun.

Mont hangisi?

Bütçeye göre önerebileceğim tek güvendiğim pantolon RiderDenim'den olur. Modellerine bakıp istediğiniz mevsime uygun montu alabilirsiniz.

Ben yaz için Efil ve Poyraz, ağır kış için Alfa, geriye kalan hafif geçen mevsimler için de Zifiri kullanıyorum.

Prosev 7152-T
Bütçeye göre önerebileceğim tek güvendiğim pantolon RiderDenim'den olur. Modellerine bakıp istediğiniz mevsime uygun montu alabilirsiniz.

Ben yaz için Efil ve Poyraz, ağır kış için Alfa, geriye kalan hafif geçen mevsimler için de Zifiri kullanıyorum.
Alfa hoşuma gitti not aldım, mağazaya gidip bakacağım seri sonu ürünlerde yarı yarıya indirim oluyor. Belki üst modelini bu paraya alabilirim.

@totra_proska RiderDenim benim gözlemlediğim kadarıyla pek tok bir marka. Bu gibi indirimler yaptıklarını görmedim. Bir de alt-üst model diye bir ayrımları yok. Hepsinde dizde Level 2, kalçada Level 1 koruma geliyor.

İstanbul ve İzmir'de mağazaları, farklı illerde de ürün gönderdikleri şubeleri var. Onlara bakabilirsiniz ama Alfa'yı 5 derece ve altındaki sıcaklıklarda giyebilirsiniz. İnanılmaz kalın ve hava almayan bir kumaşı var. Ben Adana'da yaşıyorum. Aldığımdan beri sadece 3 kere giydim bütün kış mevsimi boyunca.

Dört mevsime en uygun pantolonlardan ikisi benim tecrübeme göre Poyraz ve Zifiri. Tek pantolon bütçesi için bu ikisinden birisine yönelmek en mantıklısı olur. Çok üşürseniz eğer termal içlik ile problemi çözebilirsiniz.

@Görkem Umut Ben Sakarya'da yaşıyorum, burada nem çok yüksek yazın geceleri kış kadar soğuk olabiliyor o yüzden genel olarak kışlık almaya meyilliyim. Ama Poyraz ve Zifiri de not aldım.

Bu gibi indirimler yaptıklarını görmedim.
Bakalım tanıdık birkaç bayi var, denk gelirse süper olur.

@totra_proska Şimdiden hayırlı olsun. Pantolonu ve montu alıp, bütçeyi tekrar toparladıktan sonra montun sırt korumasını ve pantolonun kalça korumasını Level 2 korumalar ile değiştirmeyi unutmayın.
Öneriler için teşekkür ederim, korumaları 2 level yapacağım sırt ve popo önemli.

Geri
Yukarı