Motosikletin benzin deposunu boyatmak ne kadar tutar?

YokBirSteamim

Decipat
Türkiye ekonomisi malum 2. el motor almaya beni itiyor neyse alacağım motor çok temiz fiyatı da uygun tek sorun sahibi güneşte çok bıraktığı için motoru güneş yanıkları cila kalkması gibi şeyler var. Saadete geleyim ben bu motorun benzin deposunu boyatmak istiyorum tahmini ne kadar? Tutar benzin deposunun 0'ı 1400 gibi bir şeydi direkt onu almak mı mantıklı? Boyatmak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Darbe yoksa boyatabilirsin, ustasına göre değişir, 300 diyen de çıkar 500 diyen de. O yüzden oto sanayiye bir uğraman gerek. Belki o gün fırınlanacak parçalar vardır, seninkini de atar 200-300 e kapanır, belki özel bir şeyi istiyorsundur, 800 tl tutar. Tanıdık önemli bu konuda.

Darbe yoksa boyatabilirsin, ustasına göre değişir, 300 diyen de çıkar 500 diyen de. O yüzden oto sanayiye bir uğraman gerek. Belki o gün fırınlanacak parçalar vardır, seninkini de atar 200-300 e kapanır, belki özel bir şeyi istiyorsundur, 800 tl tutar. Tanıdık önemli bu konuda.
darbe vs. yok gayet temiz sadece güneş yanıkları var. motor isminin yazdığı ve şekilli yerlerde deforme var ben dümdüz boyatıp çıkartmalar yapıştırıp kendim bişeyler yaparım diye düşümüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı