Mount and Blade Osmanlı, Balkanlar Fethi Modu Runtime Error Hatası

ghostnet

Kilopat
Selam Arkadaşlar,

Mount and Blade oynuyordum osmanlı balkanların fethi modunda bu sorunla karşılaştım nasıl çözebilirim?

wzY1zY.png

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman geç bile kaldınız :)

Orijinal alırsanız multiplayer olarak oynayabiliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
VCredist 2008, 2010, 2012, 2013 bunların işletim sistemin x64 ise hem x64 hemde x86 sürümü. 32 bit ise sadece X86 olanlarını yükleyin.

Sistemim 32bit. Peki bu sürümleri x86 sürümünü yüklerken, bütün yılların sürümlerini mi? Yoksa en güncel olan 2013 sürümünü mü yüklemeliyim?

- - - Güncellendi - - -

Bu hatayı bazı diğer oyunlarda da alıyorlarmış, çözümleri okudum ve hepsini denedim fakat olmadı bu hayatı düzeltebilen biri yoksa %100 çözüm olan 64bit win8.1'e geçicem.

Sistemim 32bit. Peki bu sürümleri x86 sürümünü yüklerken, bütün yılların sürümlerini mi? Yoksa en güncel olan 2013 sürümünü mü yüklemeliyim?

- - - Güncellendi - - -

Bu hatayı bazı diğer oyunlarda da alıyorlarmış, çözümleri okudum ve hepsini denedim fakat olmadı bu hayatı düzeltebilen biri yoksa %100 çözüm olan 64bit win8.1'e geçicem.
Yukarıda neleri yükleyeceğini yazdım iyice okuyup uygulayın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı