Mount & Blade Warband için mod önerisi

yigit.sayerr

Femtopat
Daha fazla  
Mount & Blade Warband oyunu için güzel bir haritaya sahip, hikayesi saran güzel bir mod önerisinde bulunur musunuz?
Ek olarak ilk defa bu oyunu oynayacağım.

Mount & Blade Warband oyunu için güzel bir haritaya sahip, hikayesi saran güzel bir mod önerisinde bulunur musunuz?

Önce diplomacy4litdum modunu oynayın derim. Warband'in haritasını, hikayesini pek değiştirmese de derinleştiren bir mod.

Onun haricinde 1257 anno domini moduna bakabilirsin.

Light and darkness modu var TR yaması da var güzel hikayeli bir mod.
Bir de içeriğini pek anlamadığım ama haritayı devasalaştıran ve asker sınıflarını çoğaltan perisno modu var onu kurabilirsin. Son olarak viking DLC'si var kesinlikle öneririm biraz RPG yanı da var.

Light and darkness modu var TR yaması da var güzel hikayeli bir mod.
Bir de içeriğini pek anlamadığım ama haritayı devasalaştıran ve asker sınıflarını çoğaltan perisno modu var onu kurabilirsin. Son olarak viking DLC'si var kesinlikle öneririm biraz RPG yanı da var.

Light and darkness modunu inceledim, güzel bir mod. Viking DLC dediğiniz şey ise özellikle çok dikkatimi çekti İskandinav kültürünü çok severim siz hangisini önce oynamamı tavsiye edersiniz hocam.

Light and darkness modunu inceledim, güzel bir mod. Viking DLC dediğiniz şey ise özellikle çok dikkatimi çekti İskandinav kültürünü çok severim siz hangisini önce oynamamı tavsiye edersiniz hocam.

Bence önce light and darknessi oyna çünkü viking DLC'sisinde bazı zorluklar var. Karakterin savaş alanında yorulması, bu DLC de daha zor kasılıyorsunuz, kaynak bulma adam toplama bir tık daha zor o yüzden önce light and darknessi oynayayım temel oyunu öğrenirsiniz. Boş halini oynamaya gerek yok zaten hikayesi falan yok çünkü direkt moddan başlayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı