Mouse Önerileriniz - Logitech g300s vs Bloody A9

Buğra Bozkurt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlangıç seviyesi olarak mouse almayı düşünüyorum fakat hala karar veremedim. Sizce dostlarım g300s mi yoksa bloody a9 mu almalıyım? Kullanan arkadaşlar varsa biraz detaylı bir cevap verirse sevinirim, iyi geceler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
ilk oyuncu farem a4Tech x7 750bh'dir. Alındığı günden itibaren sadece Dönen orta tekerlek bozulmuş ve derisi soyulmuştur onun haricinde halen takır takır çalışmaktadır. Kullandığı Oskar yazılımı halen günümüzdeki tüm oyuncu farelerinden daha gelişmiş olduğu için bloody markası komut atama yazılımını parayla satmaktadır. Ayrıca bloody dediğimiz fareler, a4tech farelerinin donanımsal olarak güncelleştirmiş ve makyajlanmış halidir. X7 serisindeki sol tıkın üzerinde bulunan minik komut atama tuşu kalkmış onun yerine orta tekerleğin arkasında 2 adet sol tuşa komut atama tuşları gelmiştir. Tabi ben sol tıkın üzerindeki minik tuşa alıştığım için bu benim için büyük bir kayıptır ancak bloody farelerde sol tuşa komut atama yapılabilmesiyle bir nebze olsun yokluğunu hissettirmiyor. A4tech firmasının oyuncu serisi ürünlerini everest, firisby gibi uydur kaydır markalarla karıştırılmaması gerekir. A4tech oyuncu serisi ürünleri ve bloody V serisi modelleri gerçekten kendi fiyat aralığında bile çok üst kalitede olduğu için 150-200 TL'lik farelere kafa tutar niteliktedir. Logitech'in G402 modeline geçecek 150 TL'lik bir bütçe yok ise şuan için bulunabiliyorsa A4tech x7 F serisi oyuncu fareleri veya Bloody v3 - v7 işini fazlasıyla görecektir. Bir çok oyuncu faresi kullanmış veya denemiş biri olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

A4 Teche neden bulaşılmasın 3 yıldır x7 f7 kullanıyorum hala taş gibi. Şimdinin çok satan fareleri G300S veya Kinzu V3 e kafa tutardı piyasada olsa. A4 tech f/p oranı yüksek kaliteli ve o fiyata bulamayacağınız özellikler sunan ürünler satıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı