Mouse pad önemli mi?

SpaceBoi

Decapat
Daha fazla  
Logitech G PRO X Superlight 2 kullanıyorum. Kullandığım mouse pad 50 TL'lik dandik bir şey. Farenin skatezlerinden mi dolayı bilmiyorum ama mousepadde direksiyon çevirme sesi geliyor sağ sol yaptığımda. Yeni mouse pad ne alabilirim, tavsiyeniz varsa atabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse ile de alakası vardır illaki ama mouse pade aşırı para vermene gerek yok kaliteli bir şey alsan yeter. Ben James Donkey'in masa boyu padi var onu kullanıyorum tasarımları var bir sürü bakabilirsin.

Bütçen ne kadar?

Bütçe fark etmez.

Glorious bakılabilir. Kullanıcısıyım Control olarak çok iyi.

Kullandığım model ektedir.

Deneyeceğim umarım memnun kalırım.

Hızlı istiyorsan Glorious ıce veya Wraith Blade Y, yavaş olsun istiyorsan Wraith Blade X öneririm.

Hangisini almam gerek sence?

Oldukça pahalılar burada yazılanlar. Esporcularda bile böyle mousepadler yok ki kullandığım mouse lazerse mousepad olmadan tahtanın üzerinde kullansan bile aynı performansı verir. Kendi gelirin yoksa babandan aldığın parayla alacaksan alma. Kendi paransa istediğini yap.

Bütçeyle alakalı bilgi verilmemiş. Sırasıyla her bütçe için önerilerde bulunacağım.
Bütçe sınırsızca artisan raiden MID,
Üst bütçelerde cosmic glass v2,
Orta-üst bütçelerde spirit of aim,
Alt-orta bütçelerde Blade y/x veya klasse longteng huoyun,
Alt bütçelerde xrades, klasse Pro ve Glorious ıce XL olur.

Amazon.com.tr bu arada üst bütçede şu arkadaş da var. Premium olduğunu söylemeye gerek yok bence. Ayrıca doku olarak da çok iyi. Mouse'unuz için iyi tercih olur.
Bu arada gpx 2 yerine neden og Pro 4K veya sora V2 4K tercihlerine yönelmediniz?

Geri
Yukarı