Movavi Video Editor satın alırken "the tried payments are marked as suspected fraud" hatası

Technomember0

Decapat
Merhaba. Kartımda yeterince para olmasına rağmen Movavi Video Editor 24 satın alamıyorum. Bu konu üzerine destek talebi açmaya karar verdim ve derdimi anlattım. Bana şöyle cevap verdiler çevirebilsem de tam olarak ne dediğini anlamadım.
"Hello,

Thank you for taking time to contact Movavi.

The tried payments are marked as "suspected fraud".
Please contact your bank immediately for more details.

Please contact us in case of any questions.

Thank you."

Özellikle suspected fraud derken ne kastettiğini anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Kartımda yeterince para olmasına rağmen Movavi Video Editor 24 satın alamıyorum. Bu konu üzerine destek talebi açmaya karar verdim ve derdimi anlattım. Bana şöyle cevap verdiler çevirebilsem de tam olarak ne dediğini anlamadım.
"Hello,

Thank you."

Hocam sorunu çözebildiniz mi?
Bende Converter almaya çalışıyorum, hata verip duruyor.

Kartınız internet alışverişine açık mı?

Troy kart ise kabul etmez.

Movavi 'nin sitesindeki ödeme kısmı sorunlu sadece...
Dediğim gibi bana attıkları link sorunsuz.

"Hello,

Thank you."

Video converter almıştım, iade ettim, Video Suite aldım 100 TL farkla, hem video editor var, hem de video converter. Hemde sadece video editor almak için daha fazla ücret ödenirken bu şekilde daha uyguna geldi.

Link

Son düzenleme:
Movavi'nin sitesindeki ödeme kısmı sorunlu sadece...
Dediğim gibi bana attıkları link sorunsuz.

Video converter almıştım, iade ettim, video Suite aldım 100 TL farkla, hem video editor var, hem de video converter. Hemde sadece video editor almak için daha fazla ücret ödenirken bu şekilde daha uyguna geldi.

Link

Video editor 1 senelik olan linki atabilir misin?

Video editor 1 senelik olan linki atabilir misin?

Hocam 1 senelik linki yok, movavi 'ye buradan cleverbridge üzerinden link istediğinizi belirterek alabilirsiniz. Yada buradan Ömürlük Video Editör alabilirsiniz. Ama video editöre video suite'ten 100 TL fazla para vermeye gerek yok, Video Suite içerisinde Video Editörde var Video Converter'da var vs. Onada buradan ulaşabilirsin.

Edit: Zam gelmiş hocam, ben video suite 300 TL ödeme yaptım, Video Editör 400 TL idi. Şimdi video suite 459 TL olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı