Elektronik Moza Racing R5 Direct Drive Direksiyon Seti 29.999 TL!

Vergi dahil İngiltere fiyatı 18.818 TL.

İngiltere'de satan adam vergi, depo, komisyon, çalışanına ücret ödemiyor mu? Sizi iyi alıştırmışlar.
Ürünü o fiyattan ülkeye sokun 25 bin elden vermeye kefilim.

Yurtdışında yaşayan insanın o ürünü ne kadara alacağını hesap etmek yerine 150 Euro'yu aşan bir ürünü yurtdışından getirirken ödenecek ek vergilerle ne kadara mâl olduğunu yazarsanız daha sağlıklı bir yorum olur. Ona rağmen arada 2 kat fark var ise eğer o zaman eleştirilebilir.

Mevcut TR piyasasında alınabilecek en ucuz ve en f/p DD direksiyon da bu. Hatta T300RS'in üzerine biraz daha koyup bunu almak şu an için daha mantıklı görünüyor.
Ona o kadar veren şuna bu kadar verir hesabını çok sevmem 8 bin lira az değil sonuçta ancak T300RS'in 22 bin lira olduğu yerde 30'a böyle bir set bulmak cidden iyi bir fiyat.

Ürünü o fiyattan ülkeye sokun 25 bin elden vermeye kefilim.

Ona o kadar veren şuna bu kadar verir hesabını çok sevmem 8 bin lira az değil sonuçta ancak T300RS'in 22 bin lira olduğu yerde 30'a böyle bir set bulmak cidden iyi bir fiyat.

Ben onu anlatmıyorum ki, adam İngiltere'de bunu 18000 TL'ye satıyorsa ürünün gelişi 12000TL civarıdır (vergisi, kargosu, depo ücreti dahil).

Bizim bu satıcıya da gelişi o civarda yani (vergiler masraflar dahil). Benim eleştirdiğim 12000TL'ye aldığı ürüne 37499 TL yazıp bir de çok indirim yapmış gibi 29999 TL'ye satması. Bu normal mi?

Siz de fiyat iyi diye konu açmışsınız. Niye tepki göstermiyoruz? Niye kazık yemek kanıksanıyor?

Ben onu anlatmıyorum ki, adam İngiltere'de bunu 18000 TL'ye satıyorsa ürünün gelişi 12000TL civarıdır (vergisi, kargosu, depo ücreti dahil).

Bizim bu satıcıya da gelişi o civarda yani (vergiler masraflar dahil). Benim eleştirdiğim 12000TL'ye aldığı ürüne 37499 TL yazıp bir de çok indirim yapmış gibi 29999 TL'ye satması. Bu normal mi?

Siz de fiyat iyi diye konu açmışsınız. Niye tepki göstermiyoruz? Niye kazık yemek kanıksanıyor?

Ben 501€ olan 3X klavyeye 339€ vergi ödedim. Ve bunun kargo fiyati da var ve dahil oluyor vergiye. Onu geçtim Gümrük Müşavir komisyonları zaten 3K- 5K arası bunun ağırlığına göre ardiye tasfiye neyse artık vergiler var. 12K'den fazla gerlir.
Sadece Ürün vergisi 38% olan:

1711825912007.png

Geri
Yukarı