Çözüldü "MPC-HC Has Crashed" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berke Kan

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
10.5.6 sürümündeyim. Güncelleme yüklemeden de denedim ama aynı hatayı veriyor.

6d1cfc9371dc834572c8e9f7a7ca7ffa.png

C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\K-Lite Codec Pack
Buradan Codec Tweak Tool programını çalıştırın. Fixes'e tıklayıp 1/2/3 işaretle Apple tıkla. Tool'a yine girip reset yazana tıkla, hepsi seçili olsun apply tıkla. Tumbnail yazan tıkla select all tıkla appley tıkla. Windows'u yeniden başlat ve MPC'yi aç.

C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\K-Lite Codec Pack
Buradan Codec Tweak Tool programını çalıştırın. Fixes'e tıklayıp 1/2/3 işaretle Apple tıkla. Tool'a yine girip reset yazana tıkla, hepsi seçili olsun apply tıkla. Tumbnail yazan tıkla select all tıkla appley tıkla. Windows'u yeniden başlat ve MPC'yi aç.
Olmadı yine aynı. Bu bir dosya açarken oluyor. Birkaç dosya ile de denedim fark etmiyor. Ama MPC-HC'yi boş olarak açabiliyorum.

Olmadı yine aynı. Bu bir dosya açarken oluyor. Birkaç dosya ile de denedim fark etmiyor. Ama MPC-HC'yi boş olarak açabiliyorum.
Yüklü olan diğer medya oynatıcılarını kaldırın. Codec türü yazılımları kaldırın. CCleaner ile kayıt defteri kısmından sorunları tarayıp düzeltin. Hala sorun varsa TW ile gelip bakayım.

Vlc vardı kaldırdım. Ccleaner ile de taradım. Hala açılmıyor.

@Murat5038 Sağ olsun. Baya uzun bir süre kaldı ve hallet(miş). Ben daha fazla dayanamadım. :) Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı