MSConfig hizmetler tüm Microsoft hizmetlerini gizle demek bilgisayarı sıfırlar mı?

Teşekkürler ama bir sorum daha var bunları yapmak bilgisayarlarda şifre ekranını gösterememesi gibi sorunlar olduğunu duydum bende böyle bir sorun yaşar mıyım?

Teşekkürler ama bir sorum daha var bunları yapmak bilgisayarlarda şifre ekranını gösterememesi gibi sorunlar olduğunu duydum bende böyle bir sorun yaşar mıyım?

Hocam bazı hizmetler az da olsa sistemi hızlandırıyor ve RAM kullanımını azaltıyor çok bilginiz yoksa ellemeyiniz Gizle ya da göster yapmanız sistemde herhangi bir soruna yol açmaz.

Altta ki konuda bazı gereksiz hizmetler ve ne işe yaradıklarını açıklayan bilgisayar hızlandırma rehberi mevcut.

Hocam bazı hizmetler az da olsa sistemi hızlandırıyor ve RAM kullanımını azaltıyor çok bilginiz yoksa ellemeyiniz gizle ya da göster yapmanız sistemde herhangi bir soruna yol açmaz.

Altta ki konuda bazı gereksiz hizmetler ve ne işe yaradıklarını açıklayan bilgisayar hızlandırma rehberi mevcut.

Teşekkürler hocam. Riot Games LoL'de bir sorunum var. LoL yetkilileri bunu yapmamı söyledi hocam. Yani yapmalı mıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne gibi bir sorun vardı?

Hocam normalde ben LoL'de MB2 le yürüyor MB1 le vuruyordum ancak bir gün oyuna girdiğimde MB2 le yürüyor MB2 le vuruyor oldum ayarlardan değiştirmeye çalıştım olmadı text dosyasından değiştirmeye denedim yine olmadı sonra diğer dosyalarından değiştirmeye çalıştım olmadı en son Riot bana bu ayarı yapmamı söyledi.

Hocam normalde ben LoL'de MB2 le yürüyor MB1 le vuruyordum ancak bir gün oyuna girdiğimde MB2 le yürüyor MB2 le vuruyor oldum ayarlardan değiştirmeye çalıştım olmadı text dosyasından değiştirmeye denedim yine olmadı sonra diğer dosyalarından değiştirmeye çalıştım olmadı en son Riot bana bu ayarı yapmamı söyledi.

Tuhaf bir sorunmuş Hizmetleri gizleyince sorun düzeldi mi?

Daha denemedim hocam ama deneyeceğim.

Düzeldiyse tuhaf gerçekten çünkü sistemde bir değişiklik yapmıyorsunuz yaptığınız tek şey orada gözüken hizmetleri gizlemek.

Yeni konular

Geri
Yukarı