Çözüldü MSConfig penceresinden işlemci sayısı artırmanın zararı olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

434076

Hectopat
Merhaba, izlediğim oyun performansı artırma videosunda kişi MSConfig'den işlemci sayısını sona çekin dedi ve ben de 12'ye çektim, eski haline getirmeli miyim, bir zararı var mı? Söylerseniz çok memnun olurum.

Çözüm
Burası sınırlamak için. Buraya dokunmayın. Tiki kaldırıp tekrar başlatıp deneyin. Size bunu kim dedi?
Burası sınırlamak için. Buraya dokunmayın. Tiki kaldırıp tekrar başlatıp deneyin. Size bunu kim dedi?

Çözüm
Merhaba, izlediğim oyun performansı artırma videosunda kişi MSConfig'den işlemci sayısını sona çekin dedi ve ben de 12'ye çektim, eski haline getirmeli miyim, bir zararı var mı? Söylerseniz çok memnun olurum.
Evet, işlemci boşta bile tüm çekirdekleri kullanıyor. Isı sorunu yada eskime sorunu oluşturabilir.

Korkmayın ve dediğim gibi yapın.

1 mi yapayım geri?

Bilgisayarım çoğu oyunu açarken ve Minecraft'ı hayli hayli açacak bir sisteme sahipken maksimum 40 50 FPS alıyordu ben de şu kanala baktım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı