MSI A320M Pro Anakarta Ryzen 3 2200G İçin BIOS Güncellemesi Gerekli mi?

memo89

Kilopat
Daha fazla  
MSI A320M Pro'e anakart ve AMD Ryzen 3 2200G sistem sipariş ettim. Bu anakarta BIOS güncelleme gerekli mi? Yoksa destek sağlar mı işlemciye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde BIOS güncellemesi gerekiyor. Belki stoklarda kaldığı için satıcı kendisi güncelleyip satış yapıyor olabilir. Sormanızda yarar var.

Güncelleme yapmak için 1.nesil Ryzen işlemci mi gerek?
Bu videoya göz atın. Eğer anakartınız destekliyorsa işlemci olmadan yapabilirsiniz ama giriş seviyesi bir model olduğu için olacağını sanmıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onun dışında 1. nesil işlemciye ihtiyacınız var. Servise yollayıp yaptırabilirsiniz. Ya çok düşük bir miktar ücret alırlar ya da hiç almazlar.

Bu videoya göz atın. Eğer anakartınız destekliyorsa işlemci olmadan yapabilirsiniz ama giriş seviyesi bir model olduğu için olacağını sanmıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onun dışında 1. nesil işlemciye ihtiyacınız var. Servise yollayıp yaptırabilirsiniz. Ya çok düşük bir miktar ücret alırlar ya da hiç almazlar.
Bazı sitelerden bu anakartla ilgili yorumlara baktım. Ryzen 3 2200G işlemci BIOS güncelleme yapılmadan tanımış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki kardeşim ben sistemi kargo gelirse toplayacağım. Harici ekran kartım var. Sisteme onboard görüntü alamazsam. Harici ekran kartını takıp görüntü alma şansım ve bios güncelleme şansım var mı? Hepsiburada aldım parçaları.
Anakart bu
10150675873842.jpg

Dediğim gibi, satıcı stokta kalmış ürünü güncelleyip öyle yolluyor olabilir.
Tamam ürünü update yapıyorlarmış. Teşekkür ederim sizede.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı