MSI A620M-E anakartta ses kartı var mı?

zylenix

Kilopat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Merhaba iyi sosyaller.
Başlıkta belirttiğim gibi bu anakartta ses kartı var mı ve ek olarak çıkışı düşük mü?
MSI A620M-E

Son düzenleyen: Moderatör:
ALC 897 kullanıyor giriş seviyesi denilebilir.
Ayrıca MSI A620M-E diye bir anakart bulamadım MSI Pro A620M-E var.

Özür diliyorum evet Pro modeliymiş.
Bu kartta o yüzden mi kulaklıklıkta az ses alıyorum acaba.

Giriş seviye yonga var. Fazla kalite bekleme, SNR o yüzden düşük.

Razer Kraken X Lite kulaklığım var çözüm olarak ne önerirsiniz ses kartı mı yoksa ses Kart'lı kulaklık mı?

Çünkü sesi az alıyorum.

Yani giriş seviyesi 28-32OHM kulaklıkları besler fakat 120-250 ohm gibi güçlü stüdyo kulaklıklardan tam ses ve performans veremez benim bildiğim. Siz yanılmıyorsam Kraken X lite kullanıyorsunuz farklı bir cihazdan denediniz mi? Realtek driverini kurdunuz mu? Ses ayarlarını dikkatlice kontrol ettiniz mi?

Yani giriş seviyesi 28-32ohm kulaklıkları besler fakat 120-250 ohm gibi güçlü stüdyo kulaklıklardan tam ses ve performans veremez benim bildiğim. Siz yanılmıyorsam Kraken X Lite kullanıyorsunuz farklı bir cihazdan denediniz mi? Realtek driverini kurdunuz mu? Ses ayarlarını dikkatlice kontrol ettiniz mi?

Evet IPad'den denediğimde bayağı yüksek ses verdi. Ama kasada sürücüler farklı programlar sağ alttaki ses çubuğundan her şeyi denedim fakat hiçbir şekilde yükselmedi.

Yabancı forumlar dahil hiçbir makale bulamadım ne denilirse uyguladım ama nafile bir çözüm bulsam ona göre bir yol izleyeceğim ama yok.

Razer Kraken X Lite kulaklığım var çözüm olarak ne önerirsiniz ses kartı mı yoksa ses Kart'lı kulaklık mı?

Çünkü sesi az alıyorum.
600 700 liraya PCI ses kartı alabilirsin. Bende şu an eski bir ses kartı var ancak bayağı bir iş görüyor.
1714213136286.png

600 700 liraya PCI ses kartı alabilirsin. Bende şu an eski bir ses kartı var ancak bayağı bir iş görüyor.
Eki Görüntüle 2179794

Kulaklığı iade edip USB ses kartlı kulaklık alsam uygun mudur?

Eki Görüntüle 2179794

Bu arada PCI ses kartı var fakat anakartta onun için boş soket yok takamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı