MSI Afterburner nedir?

Sydraaa

Hectopat
Yer
Bursa / Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba hocalarım. Bugünkü forumum MSI Afterburner nedir? Nasıl kullanılır? Hangi ayarlanabilen çubuk ne işe yarar? Bunları sizden öğrenmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Acaba bilgisayarı aldığımdan beri ayarlarını düşükte mi kullanıyordum? PC bileşenlerimi ve MSI Afterburner ekran görüntülerini ekledim.

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-19_234509.png
    resim_2021-03-19_234509.png
    363,3 KB · Görüntüleme: 68
  • resim_2021-03-19_234807.png
    resim_2021-03-19_234807.png
    372,2 KB · Görüntüleme: 57
Bu rehber size yardımcı olacaktır. İşlemci, ekran kartı, RAM kullanımını gösteren bir program. Ekran kartı için OC da yapabilirsiniz.

MSI Afterburner ile ekran kartını overclock edebiliyorsunuz, fan hızını yükseltebiliyorsunuz, voltaj arttırılabiliyor. Oyunlarda kare hızını da gösterebiliyordu. :)

MSI Afterburner ile ekran kartını overclock edebiliyorsunuz, fan hızını yükseltebiliyorsunuz, voltaj arttırılabiliyor. Oyunlarda kare hızını da gösterebiliyordu. :)

Sınırları zorlamak içindir ekran kartını overclock yapmaya yarar.

MSI Afterburner overclock yapmanızı sağlar, aynı anda oyun içi değerlerinizi en iyi şekilde gösteren uygulamalardan biridir.

Hani 30TL bir kıyafet alırsınız da üstünüzden hiç çıkarmazsınız.

Bu rehber size yardımcı olacaktır. İşlemci, ekran kartı, RAM kullanımını gösteren bir program. Ekran kartı için OC da yapabilirsiniz.

Technopat'ın YouTube sayfasında detaylı bir rehber mevcut, o videoya göz atmanızı öneririm.

Hepinize teker teker teşekkür ederim hocalarım. İyi sosyaller dilerim. Kendinize iyi bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı