MSI Armor RX 570 içeren sistem tavsiyesi

hsynesyk

Hectopat
Başlıktaki ekran kartını içeren bir sistem tavsiyesine ihtiyacım var. Aşağıdaki ekran görüntüsünde almayı düşündüğüm parçaları seçtim. Toplu olsun diye n11.com üzerinden hesapladım. Fiyatlar değişebilir tabii ama ileri de bu başlığa bakabilecek arkadaşlar şimdiki fiyatlar hakkında fikir sahibi olabilsin diye fiyatları kesmedim.

Bu parçalardan olmamış, uyumsuz dediğiniz parça varsa belirtirseniz sevinirim. İşlemcide Intel i3 9100F de kafamı karıştırdı. Oyununa göre değişmekle birlikte Ryzen 5 1600 ile aynı gibi geldi performans olarak. Daha yeni olduğu için onu da seçebilirim. Kasa olarak da Dark N10 Advanced ile Zalman N3 arasında kaldım. Yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer. Şimdiden teşekkür ederim.

Ekran Alıntısı -n11.PNG

İlk önce PSU'yu değiştir bütçe yetmiyorsa diğer parçalardan kıs sistemin en önemli parçasıdır kendisi. İkinci olarak o SSD'de kronik sorunlar var Crucial BX500 öneririm ve son olarak RX 570'in Nitro+ dışındaki modellerini almayın. Sıcaklık sorunları çok oluyor Nitro+ dışındaki versiyonlarda.

Su PSU ları frisby Everest vsvs almayın canlı bomba ya tüm sistemin çöp olur
Toshiba TR200 olan SSD'yi almayın, kronik sorunlu. Onun yerine az olsun fakat Samsung olsun derim.
İlk önce PSU'yu değiştir bütçe yetmiyorsa diğer parçalardan kıs sistemin en önemli parçasıdır kendisi. İkinci olarak o SSD'de kronik sorunlar var Crucial BX500 öneririm ve son olarak RX 570'in Nitro+ dışındaki modellerini almayın. Sıcaklık sorunları çok oluyor Nitro+ dışındaki versiyonlarda.
teşekkürler, seçenekleri değerlendireceğim.

işlemci ve kasa tavsiyesi verecek yok mu acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı