MSI B450 Max Tomahawk alınır mı?

Alitasbasi67

Decapat
Arkadaşlar sizi rahatsız ediyorum biliyorum fakat hayatımda bir kez böyle büyük bütçeyle sistem toplayacağım, sorun çıksın istemiyorum, forumda birisini gördüm Cold Boot sorunu yaşamış bu kart ile, böyle kartlarda çok olduğunu söylemiş, bu anakart alınır mı? Alırsam eğer hata ile karşılaşır mıyım? Aynı RX 5700 gibi hatalı bir ürün mü? Kısaca MSI b450 Max Tomahawk anakart hatalı mı?

Bu anakartı kullanıyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Almadan önceden iyi araştırmıştım herkes B450 serisindeki en iyi anakartlardan birisi olduğu söylüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
2019 Eylül'den beri kullanıyorum. Kim diyor arızalı, çok fazla kişide görüldü, kronik sorunlu diye? Her duyduğunuza inanmayın, forumda bahsedilen kartın çok fazla kullanıcısı var. Kronik sorunlu olsa fazlasıyla konu açılırdı merak etmeyin. Hatta böyle bir konuyu ilk açan ben olurdum bilgilendirme amaçlı. Cold Boot sorunu ara BIOS'ların 1-2'sinde vardı fakat çözüleli çok oldu, zaten sorunlu BIOS'lar beta idi hatırladığım kadarıyla. En yeni BIOS gayet stabil ve sorunsuz.

B450 Tomahawk Max kullanıyorum, ilk günden beri sorun yaşamadım.
B450 serisinin en iyi kartlarındandır.
Yukarıda önerilen Gigabyte markasının B450 serisinde pek yanaşma derim.
Şekli vs güzel ama VRM soğutma olarak yerlerde.

Kart iyi herkesin dediği gibi kaliteli bir kart. Ben de kullanıyorum herhangi bir sorunu arızası da yok. Ancak ses konusunda hüsrana uğrayabilirsin bunu belirteyim. Herhangi bir ses yazılım desteği yok. Tabi bu da eski kullandığın anakarta da bağlı biraz. Kalitesiz bir şey kullanmışsan farkı anlamazsın.

Tomahawk ile ilgili şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım. Bence bu seri arasında alınabilecek listede bir anakart, alınabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı