MSI B450M-A Pro Max BIOS güncelleme sonrası ekran gelmiyor

X W H Q

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Hyperx ddr4 8gb
SSD veya HDD modeli
Samsung 230gb ssd
Ekran kartı
Gtx 1660
Anakart
B450M-A PRO MAX
İşlemci
Ryzen 5
MSI B450M-A Pro Max BIOS güncelleme sırasında ekrana bakmıyordum ve kesintimi oldu. Ne oldugunu anlayamadım, ekran hiçbir şekilde gelmiyor. Daha önce de çok kez BIOS güncelledim. İlk kez böyle bir durum yaşıyorum. BIOS pilini de çıkarıp taktım. Her şeyi denedim fakat olmadı. Klavyemin RGB'lerin sensörlü olduğu için ışıkları da yanmıyor. Ekran kartı güç vermiyor olabilir mi?

MSI B450M-A Pro Max BIOS güncelleme sırasında ekrana bakmıyordum ve kesintimi oldu. Ne oldugunu anlayamadım, ekran hiçbir şekilde gelmiyor. Daha önce de çok kez BIOS güncelledim. İlk kez böyle bir durum yaşıyorum. BIOS pilini de çıkarıp taktım. Her şeyi denedim fakat olmadı. Klavyemin RGB'lerin sensörlü olduğu için ışıkları da yanmıyor. Ekran kartı güç vermiyor olabilir mi?
Eski biosa dönmeyi denedin mi?

Sorunu anladım dün gece BIOS güncellenirken ekrana bakmiyordjm ve kesinti oldu ve BIOS tamamen silindi anakarta dışarıdan BIOS yükleme yapmak lazım bunun içinde programmer lazım oda 400TL civarı PC tamirciside 500 TL hallediyor.
USB'ye atıp güncelleyebilirsiniz.
Anakart MSI galiba, MSI'ın sitesinden indirebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

USB'ye atıp güncelleyebilirsiniz.
Anakart MSI galiba, MSI'ın sitesinden indirebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hayır ekran hiç gelmiyor ki anakarta başka bilgisayardan BIOS yazmak gerekiyor anakart işlevsiz durumda şu an.

Hayır ekran hiç gelmiyor ki anakarta başka bilgisayardan BIOS yazmak gerekiyor anakart işlevsiz durumda şu an.
Hocam BIOS sıfırlamak için aşağıdaki videolara bakabilirsin.

Geri
Yukarı