MSI Cyborg 15 A12VF-077XTR alınır mı?

saysamat

Femtopat
Daha fazla  
MSI Cyborg 15 A12VF-077xtr Intel Core i5 12450H indirime girmis ve ozellik olarak nasıl? Yoksa ASUS TUF i7 3050 modellerinden mi almak daha mantikli?

Bro bende bundan almayı düşünüyorum her şey güzel diğer laptoplardan daha üstün özellikleri ve MSI ama tek sorun ekran kartı 40watt tabii bana watt çok fark etmez diyorsan al.

Bro bende bundan almayı düşünüyorum her şey güzel diğer laptoplardan daha üstün özellikleri ve MSI ama tek sorun ekran kartı 40watt tabii bana watt çok fark etmez diyorsan al.
Kanka alacagim bilgisayar suan Hp Victus 16-S0050NT veya Acer Nitro 5 AN515-58-775T ama victusun hicbiri stokta yok. Saliya kadar gelirse hp alacagim yoksa acer.

Kanka alacagim bilgisayar şu an HP Victus 16-S0050NT veya Acer Nitro 5 AN515-58-775t ama Victus'un hicbiri stokta yok. Saliya kadar gelirse HP alacagim yoksa Acer.

Kanka AMD ısınıyor ve bence MSI ve HP arasında MSI daha mantıklı bana göre MSI yıllardır gaming laptop üretiyor HP'nin teknik servisi ve panelleri kötü diye biliyorum. Acer asla önermem çünkü internette Nitro modelleri ile çok problem yaşayan var ve benim eski PC de Acer'di o kadar fazla sorun çıkarıyorduki küçüklüğümden beri o sorunları kendim çözerek büyüdüm ve bilgisayara bu kadar ilgili oldum Acer pişmanlıktır.

Geri
Yukarı