MSI G2722 vs Lenovo Legion Y27-30 vs Dell G2722HS

Bütçe
6000TL

MordoOfficial

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B450m s2h
Amd Ryzen 3 3100
Radeon rx580 8gb xfx
32GB 3600Mhz
Herkese merhaba, iyi günler, Şu üç monitör arasında kararsız kaldım siz hangisini önerirsiniz? 27 inç olması ve 1080p olması benim için sorun değil uzaktan bakacağım zaten monitöre, büyük olması benim için avantaj 27 inç olması gerekiyor. Arada sırada rekabetçi girerim nadiren, çoğunlukla hikayeli oyunlar oynuyorum, film vs izliyorum. Ayrıca PlayStation'da da kullanacağım. Bu monitörler hariç 6000TL'ye kadar olan monitör önerilerinizi de bekliyorum, teşekkür ederim.

Lenovo'da HDR ve pivot özelligi vs var o yüzden ona ısındım ama onda da ölü pixel çıkıyor demiş alanlar. MSI'da hoparlör yok PlayStation'da sorun olur aslında onu düşünmüyorum ama yine de yorumlarınız benim için önemli. Dell'i öven çok var işte kararsız kaldım siz hangisini önerirsiniz? (dell'de de hoparlör yokmuş sanırım)

Son düzenleme:
Herkese merhaba, iyi günler, şu üç monitör arasında kararsız kaldım siz hangisini önerirsiniz? 27 inç olması ve 1080p olması benim için sorun değil uzaktan bakacağım zaten monitöre, büyük olması benim için avantaj 27 inç olması gerekiyor. Arada sırada rekabetçi girerim nadiren, çoğunlukla hikayeli oyunlar oynuyorum, film vs izliyorum. Ayrıca PlayStation'da da kullanacağım. Bu monitörler hariç 6000TL'ye kadar olan monitör önerilerinizi de bekliyorum, teşekkür ederim.

Lenovo'da HDR ve pivot özelligi vs var o yüzden ona ısındım ama onda da ölü pixel çıkıyor demiş alanlar. MSI'da hoparlör yok PlayStation'da sorun olur aslında onu düşünmüyorum ama yine de yorumlarınız benim için önemli. Dell'i öven çok var işte kararsız kaldım siz hangisini önerirsiniz?

Hocam çoğunlukla hikayeli vs ise ASUS TUF Gaming VG249Q3A var mesela bu 23.8inç 27 inç olanıda var Fast IPS çok güzel ekranı var ghosting çok az.

Herkese merhaba, iyi günler, Şu üç monitör arasında kararsız kaldım siz hangisini önerirsiniz? 27 inç olması ve 1080p olması benim için sorun değil uzaktan bakacağım zaten monitöre, büyük olması benim için avantaj 27 inç olması gerekiyor. Arada sırada rekabetçi girerim nadiren, çoğunlukla hikayeli oyunlar oynuyorum, film vs izliyorum. Ayrıca PlayStation'da da kullanacağım. Bu monitörler hariç 6000TL'ye kadar olan monitör önerilerinizi de bekliyorum, teşekkür ederim.

Lenovo'da HDR ve pivot özelligi vs var o yüzden ona ısındım ama onda da ölü pixel çıkıyor demiş alanlar. MSI'da hoparlör yok PlayStation'da sorun olur aslında onu düşünmüyorum ama yine de yorumlarınız benim için önemli. Dell'i öven çok var işte kararsız kaldım siz hangisini önerirsiniz? (dell'de de hoparlör yokmuş sanırım)

Ölü piksel her monitörde çıkabilir veya sonradan oluşabilir monitöre özel bir durum değil.

Hocam çoğunlukla hikayeli vs ise ASUS TUF Gaming VG249Q3A var mesela bu 23.8inç 27 inç olanıda var Fast IPS çok güzel ekranı var ghosting çok az.
Hocam 27inç olanı bütçemi aşıyor maalesef

Ölü piksel her monitörde çıkabilir veya sonradan oluşabilir monitöre özel bir durum değil.
Anladım, Lenovo daha mantıklı geliyor o zaman.

Geri
Yukarı