MSI Gaming 7 ses kartı alınmalı mı?

BrkGrn

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Benim sorum msı z97 gaming 7 ana kartına.
Asus ROG Xonar Phoebus Solo 7.1 PCI Express Gaming Ses Kartı almam bir katkı saglarmı, gereklimi yada 300 tl'ye kadar buyuk etki eden bir ses kartı var mı ?
Bunu sormamim sebebi biri yeni uretim digeri eski teknoloji farki var mi bunu merak ediyorum.
Simdiden tesekkur ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mehmet Cevabin icin tesekkur ederim ama iste anakartlarindaki ses yongasi nasil bide bu yeni anakartlarda ses kismini ayiriyorlar bu yuzden performanslari artti eger bi fark yoksa parayi cope atmayalim.

Güzel bir kulaklığın varsa alman iyi olur öteki halde gerek yok.

Cevabiniz icin tesekkur ederim ama kulaklika gorr sormuyorum. Ben burda ses karti ile anakartta ki ses karti arasinda fark var mi ? hangSi daha iyi cok buyuk bir fark var mi? Onu soruyorum.

Kulaklik iyise zaten bi fark olur onemli olan ayni kulaklikla 2 farkli kartta hangisi daha iyi sonuc vericek.

Lutfen cevap yazmak icin degilde sonuc niteliginde cevap yazarsaniz tesekkur ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Demek istediğim aradaki farkı hissetirecek bir kulaklığınız yoksa almanıza gerek yok.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı