MSI GC20 V2 titreşimi nasıl?

• Konuyu başlatan Akif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 681

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Bu arkadaşın titreşimini merak ediyorum. Forza'da Xbox Gamepad'ler araç Redline'a girdiğinde titriyor. Bunda var mı bu durum? Kullanan var mı?

GC30 V2 kullanıyorum. Game Pass bittiği için şu an deneyemiyorum fakat hatırladığım kadarıyla titreme yapıyordu. GC20 V2 kullanıp Forza oynayan @Enes3078 hocamıza soralım 😊

Evet, redline ile kastettiğin yol ile yolun dışını ayıran kırmızı şeritler ise titriyor. Gayet de güzel titriyor, beğeniyorum motorlarını. :)

Evet, redline ile kastettiğin yol ile yolun dışını ayıran kırmızı şeritler ise titriyor. Gayet de güzel titriyor, beğeniyorum motorlarını. :)

Yok o değil. Hani vitesin sonuna gelir de vites atmazsın, araç bağırır ya vutututututu diye. O zaman.

Yok o değil. Hani vitesin sonuna gelir de vites atmazsın, araç bağırır ya vutututututu diye. O zaman.

Vitesi otomatik atmıyor mu ya? Bilmiyorum vallahi olmadı bakarız sonra girdiğimde yine.

GC30 V2 kullanıyorum. Game Pass bittiği için şu an deneyemiyorum fakat hatırladığım kadarıyla titreme yapıyordu. GC20 V2 kullanıp Forza oynayan @Enes3078 hocamıza soralım 😊
Aradığım kol GC30'muş. Kablosuz istiyorum ben. Deneme şansın var mı hocam? :D

Son düzenleme:
Anam heyecanlandım. Videosu var mı hocam? Alayım ben bundan. F710 kaça satayım? :D

Gamepad'in mi titreşimin mi? Valla inceleme gibi şey soruyorsanız YouTube'da vardır hocam.

Geri
Yukarı