MSI GC30 vs Xbox 9.nesil kol

çevik oyuncu

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4070ti supremx
ddr4 32x2 triendz
r9 5900x
Kingston nv2 2tb
Mi mpg a100g
x570 tomahawk wifi
Msi optix 32cq4 165hz 2k
Corsair 5000d
Deep cool ak620rgb
Arkadaşlar gamepad almak istiyorum ve ilk defa kullanacağım. PC üzerinden oyun oynayacağım sizce MSI GC30 mu Xbox 9.nesil kol mu almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki 9. Nesil.

Xbox pilli ama MSI da kendinden batarya var batarya daha konforlu olmaz mı?
Bence tam tersi pilli iyi. Benim 9. Nesil gamepad'im geldi. 4 adet pil aldım şarj edilebilir. İkisini takıyorum kullanırken, %10'a düştüğünde piller diğer iki pili takacağım ve %10'ları şarj edeceğim. Böylelikle sınırsız kullanım oluyor. Bataryalı olsaydı oyun oynarken azalınca mecbur kablo takmak zorunda olacaktın.

Eğer ki sorun varsa alabilirim Xbox hakkında.

Tabii ki 9. Nesil.

Bence tam tersi pilli iyi. Benim 9. Nesil gamepad'im geldi. 4 adet pil aldım şarj edilebilir. İkisini takıyorum kullanırken, %10'a düştüğünde piller diğer iki pili takacağım ve %10'ları şarj edeceğim. Böylelikle sınırsız kullanım oluyor. Bataryalı olsaydı oyun oynarken azalınca mecbur kablo takmak zorunda olacaktın.

Eğer ki sorun varsa alabilirim Xbox hakkında.
Bağlantıda gecikme vb varmı ortalama 2 pil nekadar süre dayanıyor şarjlı olmasa

Hayır yok. Hem kablolu hem Bluetooth ile FIFA'da maç yaptım hiç bir gecikme yoktu.

Yani bu pile göre değişir. Bende 2000 mah pil var 5-6 saattir kullanıyorum %10 bitti sadece.
Peki şu nette ki batarya kitleri nasıl 300 350 tl civarında olan

Peki şu nette ki batarya kitleri nasıl 300 350 tl civarında olan
Bu attığım ikisini al. 2000 mah piller. 1500 defa şarj olma garantisi mevcut.

Bu attığım ikisini al. 2000 mah piller. 1500 defa şarj olma garantisi mevcut.

Anladım teşekkürler.araba oyunlarındaki deneyim klavyeye kıyasla nasıl,fps oyunlarında nişan alması çokmu zor.

Merhaba,

XBOX kolu almayı düşünüyorum. PC de oyun oynuyorum. anakartımda bluetooth özelliği var. xbox kontrolücüsü için ayrı bir adaptör almama gerek var mı? Bir de kontrolcü için standart type-c USB kablosu alsam usb den bağlasam pc ye kablolu olarak ta oynayabiir miyim?

@serhatcandev

Yeni konular

Geri
Yukarı