MSI GE60 0ND görüntü gitme sorunu - MSI Dragon Gaming Center

furkan94

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Dün başıma bir olay geldi. Benim laptobum MSI GE60 0ND. Dün msi'nin sitesinde gezerken yeni modellerin driver sayfasında olan fakat benim laptobumun driver sayfasında olmayan birkaç yardımcı program gördüm. Bunlardan biri de MSI dragon gaming center programıydı. Ben de indirdim ve kurdum bu bu programı. Daha sonra aşağıdaki resimde olan bölümü high performance'a aldım ve ekran görüntüsü gitti.

Laptobu bir şekilde kapatıp açtım fakat yine hiçbir görüntü yoktu ekranda fakat fan falan her şey çalışıyordu. Neyse daha sonra yine kapattım laptopbu bataryasını falan söktüm fişten çektim biraz bekledim. Sonra tekrar açtığımda görüntü geldi neyse ki. Hemen programı kaldırdım. Daha sonra garanti olsun diye sistem geri yükleme yapayım dedim seçtiğim ayarlar falan gitsin diye. Fakat bu geri yükleme sırasında da görüntü gitti. Tekrar bataryayı falan çıkardım bekledim görüntü geldi. Bir daha olacak diye korkuyorum. Acaba bir parçaya falan zarar geldi mi sizce? Biliyorum çok gereksiz tamamen benden kaynaklanan bir sorun ama merak işte. Yardımcı olursanız sevinirim.

BF83042AAF0F3CE5F678AAFC06FFE58D.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı