Msi ge60 453tr incelemesi

• Konuyu başlatan Sercan Yeşil
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 2B
Bilgisayarı Vatandan almış bulunuyorum ürün windows 8'li gelmiş bulunuyor. Dış görünüş olarak güzel ama parmak izi bırakıyor. Touchpad hiç sevmedim ve alışamadım. Ürünün sorunları çok fazla. Wifi bağlanıyor bağlanmıyor arada gidiyor sürücler güncellenmesine rağmen wifi eskisi gibi. Bilgisayarı kapata basınca bazen kapatmıyor pili çıkarmak zorunda kalıyorum 30 dk ışıkların sönmesini bekledim ama kapanmadı.

4. günde mavi ekran hatası verdi windows 8 de üzgün yüz oluyor. Bilgisayar bazen kapanıcagına baştan açılıyor ve pil hatası veriyor.
Bunların dışında bilgisayarda bazen internete bağlanmayı başardım ısınma diye birşey yok bu bilgisayarda. Bazı oyun denemeleri yaptım (fifa 13, nfs shift 2 unlesashed) full ayarlada full hd kasmadan oynadım az ısınma yapınca turbo fanı açıyorum ve düzeliyor. Ürünün özellikleri belli fiyatına göre güzel ancak google chrome tıkladgımda yada bir oyuna girdigimde 2005 yılındaki bilgisayarımdan yavaş giriyor.

Almak isteyenler yukardaki şeyler sorun olmuyacaksa (çözümleri yok hiç birinin ben çözerim diye aldım böyle ortada kaldım) alabilirler yarın vatana servise vermek için gidicem, yada para iadesi için incelemem bu kadar. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı