MSI GE60 i5 ve LENOVO Y50-70 i5

Ömer Pazoğlu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 3 aya kadar laptop almayı düşünüyorum ve almadan önce sizinde fikirlerinizi almak istedim.
Öncelikle sistem gereksinimlerim;
1=RAM'in minimum 6gb olması, çünkü bu benim için önemli sonradan ram eklemeyemem babamdan dolayı :)
2=İşlemcinin uzantısının (U) olmaması, çünki tam performans vermiyor.
3=Max bütçe 2500 olursa iyi olur 2550 bile sıkıntı olabilir.
4=Laptop'un çok kalın veya ince olması önemli değil, ısınma sorunu olmaması yeterli.

Aklımda "MSI GE60 i5" ve "LENOVO Y50-70 i5" var sadece League Of Legends (LOL) oynuyorum ve film falan izliyorum sizce bunlar istediklerimi karşılar mı ? Başka laptop'da önerebilirsiniz.

i7 işlemci gerektirecek bir işlem gücü gerekmiyorsa MSI oyunlarda işini görür. 2500 TL bütçe ile i7 işlemcili bir laptop istersen Monster Abra A5 v2.1 (v1'i tavsiye etmem) alabilirsin, ancak v2.1 hala satılıyor mu bilmiyorum.

Kardes bende lol oynuyorum bu bılgısayarlar lolu kaldırır. Bende yakın zamanda bi laptop almayı düşünüyorum ve lenovo z5070 i7 almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı